Clubmatch 2016 uitslagen

REUEN Keurmeester Mw L. de Leebeeck-van Genechten (Be)          
  Hond R/T geb datum eigenaar klasse uitslag
1 Dakota Ploma vd Notenhof R 28-12-15 M. Nijsse-Wisse Jongste puppyklasse VB2
2 Douwe vd Notenhof R 28-12-15 A. Reinerman Jongste puppyklasse VB1
3 Echium Aster van 't Holtlaand (Casper) R 15-12-15 H.W. Wouda-vd Berg Jongste puppyklasse VB3
4 Eranthis Aster van 't Holtlaand R 15-12-15 E. van Asselt Jongste puppyklasse VB4
5 Jago v.d. Wielervelden R 8-10-15 S. Ehlers Puppyklasse VB
6 Kai Iggy du Coin de la Bruyère (Harrie) R 2-11-15 N.N. Oskam Puppyklasse VB3
7 Kyon Iggy du Coin de la Bruyère (Lars) R 2-11-15 A. van Bakel Puppyklasse VB2
8 Ward R 30-11-15 M. Venstra-Steunebrink Puppyklasse VB1
9 Watse R 30-11-15 B. Claus Puppyklasse B
10 Wigger (Djust) R 30-11-15 E.C. v.d. Voort Puppyklasse VB4
11 Wood (Djoey) R 30-11-15 A.C. Halderman Puppyklasse VB
12 Ethan v.h. Patrijzenweitje R 29-06-12 M. Okhuijzen Mulder-Kranenburg Openklasse ZG
13 Fangio v.h. Patrijzenweitje R 19-03-14 W. Timmer Openklasse Disk
14 Flinn v.d. Wielervelden R 25-07-13 A. Driessen Openklasse U2
15 Gance v.d. Wielervelden R 15-03-14 A.J. Dingeouts Openklasse U3
16 Ipsos R 26-11-13 P. Boulenger Openklasse ABS
17 Edieu Kazimir of Coopers Border R 1-04-14 J.L. van Bokhoven Openklasse U1
18 Jimmy R 10-05-14 F. v. Gulik Openklasse ZG4
19 Teun v.d. Menninkweide R 8-10-09 D. Woudsma Openklasse ZG
20 Bas v.d. Notenhof R 26-07-14 A. Woudsma Openklasse ZG2
21 Cadiz v. 't Rijnsdael R 19-08-14 M. Melissen Openklasse U1
22 Bronco v.d. Boomgaard (Bössel) R 7-03-15 H.W. Sprick Jeugdklasse U2
23 Ian v.d. Wielervelden R 14-04-15 S. Rowland Jeugdklasse ZG3
24 Imago v.d. Wielervelden R 14-04-15 J. Verdoorn Jeugdklasse U1
25 Caron vh Patrijzenweitje R 16-11-10 C.L. v.d. Voorn Gebruikshondenklasse U4
26 Enrico Karel of Coopers Border R 1-04-14 E. de Haan Gebruikshondenklasse ZG
27 Glenn v.d. Wielervelden  R 15-03-14 J. Verkennis Gebruikshondenklasse U3
28 Lasceau v.d. Uilenberg R 10-06-12 L. Daems Gebruikshondenklasse U1 RCAC
29 Radipole Earl of the Fleet R 18-08-09 P. Assink Gebruikshondenklasse U2
30 Bertus aus dem Santforter Forst R 12-05-10 G. Bronkhorst Gebruikshondenklasse U2
31 BEWBE'14-BE'14-EW'15-CIB-Kamp Frodo v.d. Wielervelden R 25-07-13 C. Baars Gebruikshondenklasse U1 CAC BOB
TEVEN Keurmeester Dhr WPG Hochstenbach          
  Hond R/T geb datum eigenaar klasse  
32 Do Reza v.d. Notenhof T 28-12-15 M. Verplak Jongste puppyklasse VB2
33 Edelweiss Aster v 't Holtlaand (Wiske) T 15-12-15 E. v.d. Schouw Jongste puppyklasse VB
34 Elatine Aster v 't Holtlaand (Tessa) T 15-12-15 L.C. Bakker-Bergh Jongste puppyklasse VB3
35 Emilia Aster v 't Holtlaand (Yara) T 15-12-15 M.L. de Groot-Stevenhagen Jongste puppyklasse VB
36 Eruca Aster v 't Holtlaand (Fyrza) T 15-12-15 E.I. de Vries-Holm Jongste puppyklasse VB4
37 Nixe von der Hohen Ley T 25-01-16 J. Kröchling Jongste puppyklasse VB1 Beste jongste puppy
38 Evene Aster v 't Holtlaand (Sanne) T 15-12-15 T. de Vogel Jongste puppyklasse VB
39 Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère T 11-12-15 W.A. Schreur Puppyklasse VB4
40 Kelin Hestrell du Coin de la Bruyère (Luna) T 11-12-15 M.J. Janssen Puppyklasse B
41 Ombre v.d. Uilenberg T 3-10-15 A. Gevaert Puppyklasse B
42 Wiegertje (Noodles) T 30-11-15 W.A.J. Bijnen Puppyklasse VB3
43 Wobke T 30-11-15 A. Tijssens Puppyklasse VB
44 Wytske T 30-11-15 A. Driessen Puppyklasse VB2
45 Walske T 30-11-15 K. Niewold/A. Boelhouwer Puppyklasse VB1 Beste puppy
46 Ada of Dexters Day-dream T 10-06-12 M. Venstra-Steunebrink Openklasse U
47 Aligngriffs Aala T 30-01-14 C. Porter Openklasse ABS
48 Amira T 10-05-14 U. Ostermann Openklasse G
49 Caltha Aster van 't Holtlaand T 28-11-13 E. v.-Pand. Schouw Openklasse U2
50 Carex Aster van 't Holtlaand (Woezel) T 28-11-13 M. Kleizen Openklasse U3
51 Castanea Aster van 't Holtlaand (Lola) T 28-11-13 B. Mandemaker Openklasse ZG
52 Cher van 't Rijnsdael (Faya) T 19-08-14 A. Tertoolen Openklasse ZG
53 Dorle vom Schlosswald Herten T 16-10-10 J. v. Birgelen Openklasse U
54 Elainne Koko of Coopers Border (Gypsy) T 1-04-14 A. van Krimpen Openklasse G
55 Esta vom Börnebrink T 5-03-13 I. Nijhoff Openklasse ZG
56 Fien v.h. Patrijzenweitje T 19-03-14 A. Driessen Openklasse ZG
57 Floh T 10-05-14 A. Evers Openklasse ABS
58 Gina v.d. Wielervelden T 15-03-14 A. Driessen Openklasse U1 RCAC
59 Isabelle des roches de Vouise T 24-04-13 H. Markesteijn Openklasse U4
60 Leila v.d. Boomgaard T 20-02-14 F. Bours Openklasse afgemeld
61 Mika v.d. Menninkweide T 8-10-09 H.M.J. van Gils-Janssen Openklasse U
62 Nena v.d. Uilenberg T 12-12-14 L. Daems Openklasse ZG
63 Eloise Kylie of Coopers Border T 1-04-14 B.E. v.d. Burgt Openklasse U
64 Ayrha T 23-11-14 H. v. Dijk Tussenklasse U1
65 Cloud Scottish Pride v.d. Notenhof T 26-07-14 H.M.J. van Gils-Janssen Tussenklasse ZG4
66 Cybelle van 't Rijnsdael T 19-08-14 G. Strang Tussenklasse ZG2
67 Hilka v.d. Wielervelden (Beer) T 30-06-14 P.W. Wester Tussenklasse ZG3
68 Bibi v.d. Boomgaard (Heppie) T 7-03-15 M.Th.S. van Gelder Jeugdklasse NTB
69 Brandi v.d. Boomgaard (Pip) T 7-03-15 M. Kleizen Jeugdklasse U3
70 Laya du Jardin de Coralicia T 8-03-15 J.A.F. van Drunen Jeugdklasse U1
71 Lunette des Etangs d'Assat T 29-06-15 S. Nielsen Jeugdklasse U2
72 Mia v.d. Woltdonk Int.Ft.Ch, BeW, CIB,VJP, HZP T 19-11-08 J.L. van Bokhoven Gebruikshondenklasse U2
73 Anka T 10-05-14 J. v. Birgelen Gebruikshondenklasse U3
74 Chess van 't Rijnsdael T 19-08-14 C. Wolters-Verdonk Gebruikshondenklasse U1 CAC  
75 Hestrell du Prince de Lambesc du Hainaut, JW, W, CIB, Kamp T 6-09-12 W.A. Schreur Kampioensklasse U1
76 Nina Ricci v.d. Westenholter Stins T 28-09-06 J.E. Breukelaar-de Kruiter Veteranenklasse U1
             
  NAKOMELINGENKLASSE WINAAR          
  NEST: ADA OF DEXTERS DAY-DREAM X FLINN V.D. WIELERVELDEN        
  WOBKE          
  WALSKE          
  TEUNTJE          
  WYTSKE          
  WIEGERTJE (NOODLES)