Tentoonstellingsuitslagen

CAC-CACIB Outdoor Avond Show 1 en 2 juli 2017
keurmeesters Theo Leenen voor de Griffon Korthals, Hans Vandenbergh voor de BIG en Wim Wellens voor de BIS
Igor vd Wielervelden BOB - BIG - BIS III, fokker en eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen 

 

Nationale Élevage 2017 Frankrijk
Gitan v.d. Wielervelden Exc. in Openklas reuen, eigenaar Adrie Driessen
Gina v.d. Wielervelden  Exc. Openklas teven, eigenaar Adrie Driessen
Keesje v.d. Wielervelden Exc. Jeugdklas, eigenaar Adrie Driessen
Luna v.d. Wielervelden 4e Exc. Jeugdklas, eigenaar Adrie Driessen
Monty du barbu des Carpates, 1e Exc. Puppy, eigenaar Monique Mannee
Lanou Hestrell du Coin de la Bruyére, 2e VB, Puppyklasse teven, eigenaar Hans Genefaas

 
 
Uitslag Clubmatch 2017
Best of Breed: 
Beste Reu
 
W'16 Igor vd Wielervelden,
eigenaar  AJC Driessen,
handler Evi Bloemen
Beste Teef:    Chess van 't Rijnsdael
eigenaar Carmen Wolters-Verdonk

REUEN
 
Keurmeester Mw L. de Leebeeck-van Genechten (Be)        
vlgnr hond R/T geb datum eigenaar klasse  uitslag
1 Qayene van de Uilenberg reu 21-1-2017 Luc Daems Jongste puppyklasse 1 VB 
2 Monty du Barbu des Carpates reu 5-11-2016 Monique Mannee puppyklasse 1 VB 
3 W'16 Igor vd Wielervelden  reu 14-4-2015 AJC Driessen open klasse 1 U CAC BOB
4 Jimmy reu 10-5-2014 F. Van Gulik open klasse 3 ZG
5 Lasceau van de Uilenberg reu 1-6-2012 Luc Daems open klasse 2 U
6 Echium Aster v. 't Holtlaand reu 15-12-2015 H.W Wouda tussenklasse 1 U
7 Wood reu 30-11-2015 A.C Halderman jeugd klasse Afw
8 Boris van het Vreebroek reu 29-8-2016 Ad Rietvelt/Bertine Visser jeugd klasse RET
9 Boy van het Vreebroek reu 29-8-2016 Thomas Gehrke jeugd klasse 4 ZG
10 Buddy van het Vreebroek (Hugo) reu 29-8-2016 Janssen jeugd klasse 1 U res CAC
11 Storm van het Vreebroek reu 29-8-2016 Jan Derk Harms & Irma van Dijk jeugd klasse G
12 Doc reu 21-4-2016 Reiner Weidner  jeugd klasse ZG
13 Pan reu 23-4-2016 Peter Quinke jeugd klasse 2 U
14 Dakota Ploma van de Notenhof reu 28-12-2015 Miranda Nijsse-Wisse jeugd klasse D
15 Dayko van de Notenhof reu 28-12-2015 J.B.Luten jeugd klasse 3 U
16 Caron v.h. Patrijzenweitje reu 16-11-2010 C.L. v.d. Voorn gebruikshonden klasse Afw
17 Enrico Karel of Coopers Border reu 1-4-2014 Erik de Haan gebruikshonden klasse 1 U
TEVEN Keurmeester Dhr C.F.Rutten (NL)        
vlgnr hond R/T geb datum eigenaar klasse uitslag
18 Lanou Hestrell du Coin de la Bruyère teef 16-12-2016 Hans Genefaas puppyklasse 2 VB
19 lmary teef 16-12-2016 J.A.A. Wagemakers puppyklasse 1 VB 
20 Bibi v.d. Boomgaard (Heppie) teef 7-3-2015 M.Th.S. (Marieke) van Gelder open klasse ZG
21 W'16, CHJ LU Isis vd Wielervelden  teef 14-4-2015 AJC Driessen open klasse 2 U
22 Dorle vom Schlosswald Herten teef 16-10-2010 Jan van Birgelen open klasse 4 U
23 Isabelle des roches de vouise teef 24-4-2013 Henk Markesteijn open klasse 3 U
24 Anka teef 10-5-2014 Jan van Birgelen open klasse 1 U
25 Teuntje teef 30-11-2015 Klaas Niewold tussenklasse 1 U res CAC
26 Edelweiss Aster v.'t Holtlaand teef 15-12-2015 E. van der Schouw en A.C. van der Schouw tussenklasse 2 U
27 Eruca Aster v. 't Holtlaand (Fyrza) teef 15-12-2015 E.I. de Vries-Holm tussenklasse G
28 Lahja teef 29-6-2015 Teunis den Hartog tussenklasse 4 ZG
29 Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère teef 2-11-2015 W.A. Schreur-Visser tussenklasse 3 ZG
30 Ombre vd Uilenberg teef 3-10-2015 Ann Gevaert tussenklasse Afw
31 Caya teef 23-4-2016 JW Heringa jeugd klasse ZG
32 Butterfly van het Vreebroek teef 29-8-2016 Jack Schreurs jeugd klasse 1 U
33 Bonja van het Vreebroek teef 29-8-2016 Daan Veldmaat jeugd klasse ZG
34 Bonny van het Vreebroek teef 29-8-2016 M. Slangen-Smeets jeugd klasse 4 ZG
35 Beau van het Vreebroek teef 29-8-2016 Rob Mutsaers jeugd klasse 2 U
36 Bonna van het Vreebroek teef 29-8-2016 H Rijkee jeugd klasse ZG
37 Keetje van der Wielervelden teef 2-4-2016 Patricia van Lanen jeugd klasse ZG
38 Pearl teef 21-4-2016 Uschi van Elten jeugd klasse ZG
39 Do Reza v.d. notenhof teef 28-12-2015 Marleen Verplak jeugd klasse 3 ZG
40 Chess van 't Rijnsdael teef 19-8-2014 Carmen Wolters-Verdonk gebruikshonden klasse 1 U CAC
 
 

 

Crufts, 9-12 maart 2017
keurmeester: Mr.M.Cocozza

Igor v.d. Wielervelden Best Dog and BOB
Isis v.d Wielervelden Best Bitch
Owner/breeder Adrie Driessen
handler Evi Bloemen

Martinidogshow 5 maart 2017
keurmeester: Colette Muldoon

  • Lasceau v/d Uilenberg
    1eU BOB
    eigenaar L.Daems
  • JW'15 Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère, 2-11-2015
    1e U CAC Beste Jeugdhond
    eig; W.A. Schreur
    handler: E. Bloemen 

 

St. Dogshow Eindhoven en Kynologen Club "De Kempen",  3, 4 en 5 februari 2017


Keurmeester: Dhr. G. Mensink. 

  • Edieu Kazimir of Coopers Border (NJK'15, CW'15) 
    Gebruikshonden klasse 1 Uitmuntend, CAC-CACIB, BOB,  5e van de rasgroep!

  • Kamp. Eloise Kylie of Coopers Border (NJK'15, NED. Kamp., BJW'15, BWNL'15, BWLU'16)
    kampioenschaps klasse 1 Uitmuntend, CAC-CACIB en BOS.

 

 

 

Hond van het Jaar Show 2016, gehouden op zondag 15 januari 2017

Frodo van de Wielervelden eindigde bij de 6 laatste van rasgroep 7
(met 36 honden),
keurmeester de heer Wim Wellens
eigenaar Christo Baars
fokker Adrie Driessen
handler Evi Bloemen