Voorjaarsveldwerk uitslagen 2014

 
Datum Plaats Naam hond Naam Eigenaar Aantekening Geb.datum Type wedstrijd
25-04-2014 Middelharnis Amy of Dexters Daydream Aad Clemens - 10-06-2012 jeugdveldwedstrijd
19-04-2014 Ijzendijke Amber v.h. Schilpvelt Aad Clemens GPT 07-11-2005 CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
19-04-2014 Ijzendijke Hestrell du Prince de Lambesc du Hainaut Wenny Schreur - 06-09-2012 jeugdveldwedstrijd
19-04-2014 Ijzendijke Amy of Dexters Daydream Aad Clemens - 10-06-2012 jeugdveldwedstrijd
19-04-2014 Ijzendijke Luca van de Uilenberg Gerda Siemens 1e ZG 01-06-2012 jeugdveldwedstrijd
18-04-2014 Ijzendijke Hembra Fiesta del Campo Andaluz Martine vd Vegt GPT 17-02-2012 CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
18-04-2014 Ijzendijke Caron v.h. Patrijzenweitje Cor v.d. Voorn GPT 16-11-2010 CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
18-04-2014 Ijzendijke Luca van de Uilenberg Gerda Siemens 1e ZG 01-06-2012 jeugdveldwedstrijd
16-04-2014 Steenbergen Luca van de Uilenberg Gerda Siemens - 01-06-2012 jeugdveldwedstrijd
16-04-2014 Steenbergen Amy of Dexters Daydream Aad Clemens - 10-06-2012 jeugdveldwedstrijd
12-04-2014 Waterlandkerkje Hembra Fiesta del Campo Andaluz Martine vd Vegt NC 17-02-2012 CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
12-04-2014 Waterlandkerkje Luca van de Uilenberg Gerda Siemens 1e U 01-06-2012 jeugdveldwedstrijd
11-04-2014 Oostburg Amber v.h. Schilpvelt Aad Clemens EL 07-11-2005 CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
11-04-2014 Tholen Enoa vh Patrijzenweitje Anneriek Schönbaum - 29-06-2012 jeugdveldwedstrijd
11-04-2014 Oostburg Amy of Dexters Daydream Aad Clemens - 10-06-2012 jeugdveldwedstrijd
11-04-2014 Oostburg Luca van de Uilenberg Gerda Siemens 2e ZG 01-06-2012 jeugdveldwedstrijd
11-04-2014 Oostburg Hestrell du Prince de Lambesc du Hainaut Wenny Schreur 1e ZG 06-09-2012 jeugdveldwedstrijd
05-04-2014 Oostdijk Hembra Fiesta del Campo Andaluz Martine vd Vegt EV 17-02-2012 Novice I.BC Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
29-03-2014 Waterlandkerkje Luca van de Uilenberg Gerda Siemens 1e U 01-06-2012 jeugdveldwedstrijd
28-03-2014 Ijzendijke Bijou van het Schilpvelt Frans Beck 3e G 05-02-2004 CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel
28-03-2014 Ijzendijke Caron v.h. Patrijzenweitje Cor v.d. Voorn EL 16-11-2010 CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel
28-03-2014 Ijzendijke Amber v.h. Schilpvelt Aad Clemens GPT 07-11-2005 CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel
15-03-2014 Beegden Luca van de Uilenberg Gerda Siemens afgemeld 01-06-2012 jeugdveldwedstrijd
15-03-2014 Beegden Amy of Dexters Daydream Aad Clemens afgemeld 10-06-2012 jeugdveldwedstrijd
15-03-2014 Beegden Enoa vh Patrijzenweitje Anneriek Schönbaum - 29-06-2012 jeugdveldwedstrijd
15-03-2014 Beegden Hestrell du Prince de Lambesc du Hainaut Wenny Schreur - 06-09-2012 jeugdveldwedstrijd
08-03-2014 Tungelroy Amber v.h. Schilpvelt Aad Clemens EL 07-11-2005 CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
08-03-2014 Tungelroy Caron v.h. Patrijzenweitje Cor v.d. Voorn INS 16-11-2010 CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
05-03-2014 Ospel Caron v.h. Patrijzenweitje Cor v.d. Voorn 3e G 16-11-2014 CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo
03-03-2014 Bergen/Well Amber v.h. Schilpvelt Aad Clemens EV 07-11-2005 CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo