Veldwerkuitslagen voorjaar 2016

Onderaan de lijst staat de puntenverdeling van de uitslagen
Datum Plaats Naam hond Geb.datum Eig/vj Wedstrijdvorm Uitslag
4-5-2016 Weert Anka 10-5-2014 J. v. Birgelen CAC Zweet I.BC Zweetspoorproef F 2e U res CACT
23-4-2016 Dirksland Enrico Karel of Coopers Border 1-4-2014 E. de Haan Jeugd I.B. veldwedstrijd 1e ZG
23-4-2016 Dirksland Eloise Kylie of Coopers Border 1-4-2014 B. v.d. Burgt Jeugd I.B. veldwedstrijd geen
21-4-2016 Steenbergen Glen v.d. Wielervelden 15-3-2014 J. Verkennis Jeugd I.B. veldwedstrijd geen
16-4-2016 Ijzendijke Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C. v.d. Voorn CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo EL
16-4-2016 Ijzendijke Mia v.d. Woltdonk 19-11-2008 J. van Bokhoven CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo GPT
16-4-2016 Ijzendijke Enrico Karel of Coopers Border 1-4-2014 E. de Haan Jeugd I.B. veldwedstrijd 2e ZG
16-4-2016 Ijzendijke Edieu Kazimir of Coopers Border 1-4-2014 J. van Bokhoven Jeugd I.B. veldwedstrijd 1e ZG
16-4-2016 Ijzendijke Eloise Kylie of Coopers Border 1-4-2014 B.v.d. Burgt Jeugd I.B. veldwedstrijd GEEN
15-4-2016 Zuidzande Enrico Karel of Coopers Border 1-4-2014 E. de Haan Jeugd ABC Jeugdveldwedstrijd 1e ZG
15-4-2016 Zuidzande Eloise Kylie of Coopers Border 1-4-2014 B.v.d. Burgt Jeugd ABC Jeugdveldwedstrijd geen
13-4-2016 St. Margriete Glen v.d. Wielervelden 15-3-2014 J. Verkennis Jeugd I.B. veldwedstrijd EV
13-4-2016 St. Margriete Enrico Karel of Coopers Border 1-4-2014 E. de Haan Jeugd I.B. veldwedstrijd 3e ZG
13-4-2016 Steenbergen Eloise Kylie of Coopers Border 1-4-2014 B.v.d. Burgt Jeugd I.B. veldwedstrijd GEEN
9-4-2016 Waterlandkerkje Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C.v.d. Voorn CAC I.B. Voorjaarswedstrijd Continentaal I INS
8-4-2016 Oostburg Glen v.d. Wielervelden 15-3-2014 J. Verkennis Jeugd I.B. veldwedstrijd GEEN
8-4-2016 Oostburg Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C.v.d. Voorn CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo GPT
2-4-2016 Nieuwvliet Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C.v.d. Voorn CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I koppel GPT
2-4-2016 Nieuwvliet Edieu Kazimir of Coopers Border 1-4-2014 J. van Bokhoven Jeugd I.B. veldwedstrijd GEEN
2-4-2016 Nieuwvliet Eloise Kylie of Coopers Border 1-4-2014 B.v.d. Burgt Jeugd I.B. veldwedstrijd GEEN
1-4-20016 Zuidzande Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C.v.d. Voorn CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo INS
1-4-2016 Zuidzande Mia v.d. Woltdonk 19-11-2008 J. van Bokhoven CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo GPT
25-3-2016 Ijzendijke Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C. v.d. Voorn CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo EL
14-3-2016 Bergen/Well Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C. v.d. Voorn CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo EL
9-3-2016 Beegden Enrico Karel of Coopers Border 1-4-2014 E. de Haan Jeugd ABC Jeugdveldwedstrijd 1e ZG
9-3-2016 Beegden Jimmy 10-5-2014 F. van Gulik Jeugd ABC Jeugdveldwedstrijd GEEN
5-3-2016 Tungelroy Mia v.d. Woltdonk 19-11-2008 J. van Bokhoven CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo GPT
5-3-2016 Tungelroy Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C. v.d. Voorn CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo INS
4-3-2016 Grathem Mia v.d. Woltdonk 19-11-2008 J. van Bokhoven CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 1e ZG
4-3-2016 Grathem Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C.v.d. Voorn CACIT I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo INS
2-3-2016 Ospel/Budschop Caron v.h. Patrijzenweitje 16-11-2010 C.v.d. Voorn CAC I.B Voorjaarswedstrijd Continentaal I solo 3e G
 
Puntentelling  veldwerk Punten
cacit   12
RACIT   11
CACT   10
RCAT   9
U Eerste geplaatst 8
U Niet eerste geplaatst 7
ZG Eerste geplaatst 6
ZG Niet eerste geplaatst 5
CQN   4
G Eerste geplaatst 3
G Niet eerste geplaatst 2
EV   1