UITSLAGEN KAMPIOENSCLUBMATCH NKGC Zwolle 28 juni 2015

Clubwinnaar 2015 Edieu Kazimir of Coopers Border. 1-4-14

 

Hond R/T geb datum eigenaar klasse uitslag
Kiran (roepnaam: Guus) R 23/11/14 Philippe Feij Puppyklasse Abs
Ayrha T 23/11/14 Harm van Dijk Puppyklasse VB
Götz v. d. Wielervelden R 15/03/14 Hubert Peerenboom Jeugdklasse 4 ZG
Mick von der hohen Ley R 31/03/14 Dietmar Hennicke Jeugdklasse ZG
Gance v.d. Wielervelden R 15/03/14 A.J. Dingenouts Jeugdklasse 3U
Edieu Kazimir of Coopers Border R 1/04/14 J.L van Bokhoven Jeugdklasse 1U
Enrico Karel of Coopers Border R 1/04/14 E. de Haan Jeugdklasse ZG
Clint van t Rijnsdael R 19/08/14 G.J. Draaijer Jeugdklasse ZG
Aya R 10/05/14 S.C.B.M. van Raaij Jeugdklasse Abs
Jimmy R 10/05/14 Frans van Gulik Jeugdklasse 2U
Moos van de Uilenberg R 16/08/13 C. Breederveld/E.A. van der Pluym Tussenklasse G
Iggy du Jardin de Coralicia R 16/11/13 Adriaan de Wit Tussenklasse 2ZG
Cornus Aster v. 't Holtlaand R 28/11/13 J.P. van der Weide-Oostrom Tussenklasse 1U
Hannes v.d. Boomgaard R 14/01/13 H. Couwenberg Openklasse G
Vasco R 17/03/10 J. van Ede Openklasse GK
Lasceau van de Uilenberg R 1/06/12 Luc Daems Gebruikshondenklasse 3U
Luca van de Uilenberg R 1/06/12 Gerda Siemons Gebruikshondenklasse 2U
Frodo v.d. Wielervelden R 25/07/13 Christo Baars Gebruikshondenklasse 4U
Caron v.h. Patrijzenweitje R 16/11/10 C.L. v.d. Voorn Gebruikshondenklasse 1U
Cher v. 't Rijnsdael T 19/08/14 A.C. Tertoolen Jeugdklasse 4U
Eloise Kylie of Coopers Border T 1/04/14 B.E. van de Burgt Jeugdklasse ZG
Cloud Scottish Pride v.d. Notenhof T 26/07/14 H.M.J. van Gils-Jansen Jeugdklasse U
Anka T 10/05/14 Jan van Birgelen Jeugdklasse ZG
Ayanna T 10/05/14 J. van Ede Jeugdklasse 3U
Cybelle v. 't Rijnsdael T 19/08/14 G.J. Strang Jeugdklasse 1U
Evita Kiki of Coopers Border ( Isa) T 1/04/14 J.W. Hijink Jeugdklasse U
Chess v. 't Rijnsdael T 19/08/14 Carmen Wolters-Verdonk Jeugdklasse 2U
Elianne Koko (Gypsy) of Coopers Border T 1/04/14 Anke van Krimpen Jeugdklasse ZG
Caltha Aster van 't Holtlaand T 28/11/13 Dhr E. en mevr. A.C. van der Schouw Tussenklasse G
Famke v.d. Wielervelden T 25/07/13 Adrie Driessen Openklasse ZG
Dorle vom Schlosswald Herten T 16/10/10 Jan van Birgelen Openklasse ZG
Mika v.d. Mennink Weide T 8/10/09 H.M.J. van Gils-Jansen Openklasse 4U
Ada of Dexters day-dream T 10/06/12 Marijke Venstra Openklasse 2U
Isabelle des Roches de Vouise T 24/04/13 H.Markesteijn Openklasse ZG
Galy de Passinove T 17/12/11 A.A.P. Loopuyt Openklasse 3U
Enoa v.h. patrijzenweitje T 29/06/12 A.Schönbaum Openklasse 1U
Mia v.d. Woltdonk, T 19/11/08 J.L. van Bokhoven Gebruikshondenklasse 1U
Lily van de Uilenberg T 1/06/12 Luc Daems Kampioensklasse 1ZG
Nina Ricci v.d.Westenholter Stins T 28/09/06 J.E.Breukelaar-de Kruiter Veteranenklasse 2U
Trouvée v.d.Westenholter Stins T 19/02/03 J.E.Breukelaar-de Kruiter Veteranenklasse 1U
Adelmoed T 10/05/02 A.Schönbaum Veteranenklasse 3U