Exterieuruitslagen

2022

Show Keurmeester Naam Hond Behaald resultaat Eigenaar Fokker / Handler
Dogshow Rijnland 26/03/22 Jos De Cuyper Fidelix Winter’s Dream 1Exc Jeugdklas, Beste Junior, BOB Evi Bloemen Sallie Blair / Evi Bloemen
Dogshow Rijnland 26/03/22 Jos De Cuyper Winter’s Graceful Unique 1VB Jongste Puppyklas, Beste Jongste Puppy Renske van Eldijk Evi Bloemen
European Dogshow Parijs Spyro Du Ghandi Bleu Uitmuntend René Braspenning
Int. Dogshow KV Rijnland Spyro Du Ghandi Bleu 1Uitmuntend CAC/CACIB René Braspenning

2021

Show Keurmeester Naam Hond Behaald resultaat Eigenaar Fokker / Handler
Maastricht 25/09/21 Douma Rob (NL) Winter’s Graceful R-Jagger 1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, last 6 group 7 Adrie Driessen Evi Bloemen
Maastricht 26/09/21 Özkanal Ümit (Turkije) Winter’s Graceful R-Jagger 1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB Adrie Driessen Evi Bloemen
Genk 09/10/21 Melchior Marie-Josée (Lux) Fidelix Winter’s Dream 1VB, Beste Puppy, RBIS Puppy Evi Bloemen Sallie Blair / Evi Bloemen
KVSR Manenblusserscup 7/11/21 Norman Deschuymere (B) Fidelix Winter’s Dream 1VB, Beste Puppy, BIS Puppy Evi Bloemen Sallie Blair / Evi Bloemen
Wieze 04/12/21 Leen Van Genechten (B) Winter’s Graceful R-Jagger 1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, last 6 group 7 Adrie Driessen Evi Bloemen
Douai (FR) 14/11/21 Winter’s Graceful R-Jagger 1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOS Adrie Driessen Evi Bloemen
Hungarian Grand Prix Budapest 28/12/21 Tatjana Urek Winter’s Graceful R-Jagger 1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, Grand Prix Winner Adrie Driessen Evi Bloemen
Hungarian Grand Prix Budapest 28/12/21 Tatjana Urek Fidelix Winter’s Dream 1Exc Jeugdklas, Best Junior, BOS, Grand Prix Junior Winner Evi Bloemen Sallie Blair / Evi Bloemen
European Dog Show Budapest 28/12 Josef Jursa (SVK) Winter’s Graceful R-Jagger 1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, European Winner’21 Evi Bloemen Adrie Driessen / Evi Bloemen

IDS Herning 2021 Dansk Vinder 14/11/21
Keurmeester  Guido Schäfer,Tyskland
Olivia Kaya du Coin de la Bruteer
Kampioen klasse Uitmuntend, CAC-CACIB BOB
Titel Deens Winner 2021
E:H: R. Junge
F: W.A. Visser.

IDS Haring 13/11/2021

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère,
Kampioensklasse
1e U CAC-CACIB en BOB en Nordic Winner 2021
E:H: R. junge
F: W.A. Visser

IDS Haring 12/11/2021

Olivia Kaya du Coin de la bruyère,
Kampioensklasse
1e U CAC-CACIB en BOB en Crufts gekwalificeerd
E:H: R. junge
F: W.A. Visser

Show Luxemburg 4-9-2021

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère 1e Uitmuntend, CACB, CACIB, BOS, BOB
E/H: R. Wiegand
F:     W.A. Visser

Show Luxemburg 5-9-2021

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère 1e Uitmuntend, CACB, CACIB, BOS, BOB
Luxemburg kampioen
1e plaats Groep 7

22/8/2021 Brabo Antwerpen

Keurmeester ras: P. Lawless (IE)

Keurmeester BIS Puppy: V. Boesmans (B)

Fidelix Winter’s Dream

1VB  Beste Puppy en BIS Puppy III

Fokker: Sallie Blair (UK)

Eigenaar: Evi Bloemen en Adrie Driessen

Handler: Evi Bloemen

Keurmeester ras: P. Lawless (IE)

Keurmeester BIG: P. Lawless (IE)

Winter’s Graceful R-Jagger

1U Gebruikshondenklas, CAC-CACIB,

BIG II

Fokker: Evi Bloemen

Eigenaar: Adrie Driessen

Handler: Evi Bloemen

7/8/2021 Jongehonden- en Veteranendag Brabo Antwerpen:

Keurmeester: Leen Van Genechten (B)

Fidelix Winter’s Dream

1VB  Beste Puppy

Fokker: Sallie Blair (UK)

Eigenaar: Evi Bloemen en Adrie Driessen

Handler: Evi Bloemen

04-07-2021 Outdoor Zeeland

Keurmeester: Jos de Cuyper (BE)
Gryff vom Nussbach – Open klasse Teven 1 Uitmuntend, CAC – B.O.B.
Fokker: Isolde Fichtelmann
Eigenaar: Janneke Toonk-Reijmer

Resultaten Nationale d’Elevage Frankrijk – 3 & 4 Juli 2021

Winter’s Graceful R-Jagger: 4Exc, gebruikshondenklas,

keurmeesters: Mr. Debret en Mr Saulmier

Eigenaar: Adrie Driessen

Fokker: Evi Bloemen

Handler: Evi Bloemen

Winter’s Graceful Scooter: Exc, Openklas

Keurmeester: Mr Caepentey

Eigenaar: Adrie Driessen

Fokker: Evi Bloemen

Handler: Adrie Driessen

Heeft ook deelgenomen aan de TAN en behaald, keurmeester Mr. Chardon, plaats: Durance

Winter’s Graceful Tiësto: Exc, jeugdklasse

Keurmeester: Mevr Cescon

Eigenaar: Adrie Driessen

Fokker: Evi Bloemen

Handler: Noëlle Van Appeven

Fidelix Winter’s Dancer: 2VB, babyklas

Keurmeester: Mevr Rochebeuf en Mr Mivielle

Eigenaar: Adrie Driessen en Evi Bloemen

Fokker: Sallie Blair

Handler: Evi Bloemen

Fidelix Winter’s Dream: 1VB, babyklas

Keurmeester: Mr. Saulmier

Eigenaar: Evi Bloemen en Adrie Driessen

Fokker: Sallie Blair

Handler: Evi Bloemen

Danish kennel club International dog show 20-06-21

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, Open klasse teven: 1e Uitmuntend CAC CACIB BOB, Qualified for Cruft
Keurmeester:  Annette bystrup
Fokker: Wenny Visser
Eigenaar: Wenny Visser

Danish kennel club International dog show 19-06-21

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, Open klasse teven: 1e Uitmuntend CAC CACIB BOB
Keurmeester: Erling Kjær Pedersen
Fokker: Wenny Visser
Eigenaar: Wenny Visser

2020

Dogshow Maastricht 27-09-20

Frenchy Engy vd Notenhof, 1e Uitmuntend CAC, CACIB, BOB
E/H: H.M.C. van Gils
F: H.M.J. van Gils

Dogshow Maastricht 26-09-20

Elynn Pleun vd Notenhof, 1e Uitmuntend CAC, CACIB, BOB
E/H: Brenkman-Bongers, M.F.E.
F: H.M.J. van Gils

Elizabeth Katharina V.d. Notenhof, 2e Uitmuntend Reseve CAC
E/H: Woorst, A.
F: H.M.J. van Gils

Outdoorshow Zwolle 13-09-20

Open klasse teven: Elynn Pleun vd Notenhof, 1eU, CAC, BOB, Nederlands Kampioen

Crufts 2020

Keurmeester:  Miss E A Ingram (Republic of Ireland)

reuen
1ste plaats in Post Graduate Class: Otis vd Wielervelden
fokker: Adrie Driessen, eigenaar: Erik De Haan, handler: Suzanne De Haan
5de plaats in Open class: Winter’s Graceful R-Jagger
fokker en handler: Evi Bloemen, eigenaar Adrie Driessen

teven
1ste plaats in Open Class, CC en BOS: Luna vd Wielervelden
fokker en eigenaar: Adrie Driessen, handler: Evi Bloemen

Er waren dit jaar maar liefst 9 griffons, nog een aantal Braque d’Auvergne en veel waterspaniels die alle tegen elkaar moesten. Toch weer beste reu en beste teef voor de griffon!  Igor vd Wielervelden en Luna vd Wielervelden, en dan Otis vd Wielervelden die ook een 1ste plaats wegkaapte!

Martinidogshow, Groningen, 1-3-2020

Jeugdklasse teven

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend CAC BOB
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

Gryff vom Nussbach, 2e Uitmuntend
E/H: J. Toonk-Reijmer
F: I. Fichelmann

Fairytale Ronja v.d. Notenhof, 3e Zeer Goed
E/H: M. L. Vroon
F: H.M.J. Van Gils

Martinidogshow, Groningen, 29-02-2020

Jeugdklasse teven
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend CAC BOB, Nederlands Jeugdkampioen
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

Dogshow Eindhoven 08-02-20

Jeugdklasse Reuen:
Falkor van de Notenhof 1ZG

Duits Jeugdkampioen

Olivia Kaya du Coin de la Bruyere
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

Jutland, Denemarken, 08-02-2020,

Olivia Kaya du Coin de la Bruyere, 1e Uitmuntend, jeugdCAC
en de titel Deens jeugdkampioen
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

Paris Dogshow 12/01/2020

Mitch vd Wielervelden: 1Exc Openklas, CAC-CACIB, BOB
Eigenaar en fokker Adrie Driessen, handler Evi Bloemen
Winter’s Graceful R-Jagger: 1Exc Gebruikshondenklas, RCAC-RCACIB
Eigenaar Adrie Driessen, fokker Evi Bloemen, handler Evi Bloemen

Nederlands Jeugdkampioen

Otis (Rakker) van de Wielervelden
eigenaar: Erik de Haan
fokker: Adrie Driessen

Kerstwinner Gorinchem

keurmeester Rinnie Leenen-Compen

Reuen:
Otis vd Wielervelden:
1U Jeugdklas, RCAC, Jeugdwinner’19
eigenaar Erik De Haan, Handler Suzanne de Haan, fokker Adrie Driessen
Winter’s Graceful R-Jagger:
1U Gebruikshondenklas, Beste Gebruikshond, CAC, CACIB, Winner’19, BOB, BIG II Gebruikshonden
eigenaar Adrie Driessen, handler en fokker Evi Bloemen

Teven:
Olivia Kaya Du Coin de la Bruyére:
1U Jeugdklas, Beste Jeugdhond, CAC, Jeugdwinster’19, BOS
eigenaar en handler Rie Junge Larsen, fokker Wenny Schreur
Kaya Hestrell Du Coin de la Bruyére: 1U Openklas, RCAC, CACIB,
eigenaar en fokker Wenny Schreur, handler Evi Bloemen

 Champion International d’ Exposition

Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
E/F: W.A. Schreur

2019

VDH Hundeausstellung Kassel, 8-12-2019

Olivia Kaya du Coin de La Bruyere,
1e Uitmuntend, jeugd CAC en BOB
E/ H: R. Junge
F: W.A. Schreur

Dogshow Kassel (Ge), 7-12-2019

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1st Excellent, Youth CAC, BOB
VDH  Junior Champion
E/H: R. Junge Larssen
F: W.A. Schreur

 Nederlands Kampioen

Per 02-11-2019
Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
eigenaar/fokker W.A.Schreur

 Deense Winner Show, Herning, 3-11-2019

Jeugdklasse:
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère
1e Uitmuntend/Excellent JeugdCAC/youthCAC  BOB
E/H: R. Junge
F: W.A. Schreur

Jeugdklasse: Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend JeugdCAC BOB
Deens Jeugdwinster ‘19, Deens Winster’19 en Deens raswinnaar 2019
E/H: R. Junge
F: W.A. Schreur

 Bleiswijk, Dogshow, 2-11-2019/3-11-2019

Open Klasse teven: Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
1e uitmuntend CAC CACIB BOB
E/H/F: W.A. Schreur
Jeugdklasse reuen: Otis vd Wielervelden, 1e Uitmuntend CAC

E/H: fam de Haan
F: A. Driessen

Open Klasse reuen: Winter’s Graceful R-Jagger

1e uitmuntend BOB CAC CACIB
Fokker en handler Evi Bloemen
eigenaar Adrie Driessen

20-10-19 Maubeuge (Fr)

Tussenklasse, keurmeester Mevrouw Rochebeuf (ras en groep)

Winter’s Graceful R-Jagger, 1e U, CAC, BOB, BIG II,
Fokker en handler Evi Bloemen

eigenaar Adrie Driessen

12-10-2019 Dortmund, Bundessieger en Herbstsieger Ausstellung

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend, jeugd CAC, Herbst-Jugendsieger, Beste Jeugdhond en BOB

29-09-2019 Internationale Hondententoonstelling Maastricht

Jeugdklas

Otis v.d. Wielervelden, 1ZG
Tussenklas
Merlin v.d. Wielervelden, 1U CAC, CACIB, BOB, BIG II

22-9-2019 International dog show in Ballerup Danish kennel club

Puppyclass
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, Veel Belovend en Beste pup
E/h: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

19/9-2019 Driffield champ show. (UK)

Import register puppy dog.
Orson (Tortan) Glen du Coin de la Bruyère
3e plaats en Crufts 2020 kwalificatie
E/H: J. Hawthorn
B: W.A. Schreur

17-08-2019 Int. Hondenshow Mechelen (B)

Puppyklasse:

Ozzie Kaya du Coin de la Bruyère, Veel Belovend en Beste PUP

Eig: Mathias Verhaeghen

F: Wenny Schreur

H: Evi Bloemen

Nationale d’élevage, 4/8/2019 à Nivelles, België

Teven:

Openklas, Luna vd wielervelden: 1Exc, CAC, BOS, fokker en eigenaar: Adrie Driessen
Tussenklas, Nadine vd wielervelden: 1Exc, RCAC, fokker: Adrie Driessen eigenaar: Math Wijnands
Jeugdklas, Romy vd Uilenberg: 1 Exc,  fokker en eigenaar Luc Daems
Orlina vd wielervelden: 2Exc, fokker en eigenaar: Adrie Driessen

Reuen:

Tussenklas, Mitch vd Wielervelden: 1exc, fokker en eigenaar Adrie Driessen
Jeugdklas, Winter’s Graceful R-Jagger: 1exc, Beste Jeugdhond, fokker: Evi Bloemen, eigenaar: Adrie Driessen
Oran du Haut de la Prairie: 2 exc, fokker: Roullois Michel et Nicole, eigenaar: Luc Farms

Stichting Limburgia Hondenshow, 06-07-19

Gebruikshondenklasse, van de Wielervelden, 1U, CAC/CACIB, Beste reu, Best of Breed

Tussenklasse, Nadine van de Wielervelden, 1U, CAC, CACIB, Beste teef

Openklasse, Luna van de Wielervelden, 1ZG

Open Show at Fyn 30-06-19

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)

Very promising, Best youngest puppy, BIS4
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

Nationale d’Élevage zondag 23 juni 2019, Chateau de Rambouillet

Jeugd Klasse reuen:
Winter’s Graceful R-Jagger, 1e U

Jeugd Klasse teven:
Orlina van de Wielervelden, U
Tussen Klasse reuen:
Mitch van de Wielervelden, U en geselecteerd voor beste oog
Merlin van de Wielervelden, U

Open Klasse teven:
Isis van de Wielervelden, U

Show in Jutland international Danish kennelclub, 23-6-2019

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
Jongste puppyklas, Veel Belovend, Beste pup van het ras
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

Show in Jutland international Danish kennelclub, 22-6-2019

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
Jongste puppyklas, Veel Belovend, Beste pup van het ras
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

Kampioensclubmatch 15-06-2019
Beste Reu Frodo v.d. Wielervelden
eigenaar: Christo Baars
Best of Breed:
Beste Teef:
Wobke
eigenaar:  Angeline Tijssens
Volgno Hond Reu/Teef geb.dat. Eigenaar Klasse Uitslag
1 Fier Figge v.d. Notenhof reu 18-2-2019 M. Nijsse-Wisse Jongste puppyklasse 2 VB
2 Fritz v.d. Notenhof reu 18-2-2019 B.P.Bos Jongste puppyklasse 3 VB
3 Dr. Watson du coin de la Bruyere reu 11-1-2019 Ron Visser Jongste puppyklasse VB
4 Remus reu 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse 4 VB
5 Ranger reu 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse VB
6 Falkor v.d. Notenhof reu 18-2-2019 A.A.C. Donders-Jonk Jongste puppyklasse 1 VB
7 Finn Filou v.d. Notenhof reu 18-2-2019 D.D.Jansen-Raben Jongste puppyklasse abs
8 Guus (Otis du coin de la Bruyere). reu 11-1-2019 K. Van Rossum Jongste puppyklasse VB
60 Rob reu 19-12-2018 Rolf Martin Schlichtenbrede Jongste puppyklasse VB
9 Ward reu 30-11-2015 M. Venstra Open klasse 2 ZG
10 Wigger v.d. Wielervelden (roepnaam: Djust) reu 30-11-2015 Familie van der Voort Open klasse 3 ZG
11 Echium Aster van t Holtlaand reu 15-12-2015 H.W. Wouda Open klasse 1 U
12 Dakota Ploma v.d. Notenhof reu 28-12-2015 M. Nijsse-Wisse buiten mededingingsklasse 1
13 Wood reu 30-11-2015 A.C. Halderman buiten mededingingsklasse 2
14 Milan v.d. Wielervelden (roepnaam: Tjalle) reu 26-10-2017 Familie van der Voort Tussenklasse 3 U
15 Merlen v.d. Wielervelden reu 26-10-2017 Mitch Agelink Tussenklasse 4 U
16 Eazy Lewis v.d. Notenhof reu 20-11-2017 D.E. Snieder Tussenklasse ZG
17 Mitch v.d. Wielervelden reu 26-10-2017 Adrie Driessen Tussenklasse 2 U
18 Winter’s Graceful R-Jagger reu 17-4-2017 Adrie Driessen Tussenklasse 1 U
19 Eduke v.d. Notenhof reu 20-11-2017 M.J. Aalbers Tussenklasse ZG
20 Joost v.d. Boomgaard reu 23-12-2017 Margit Brandse Jeugdklasse G
21 Otis v.d. Wielervelden  (roepnaam Rakker) reu 25-8-2018 Erik de Haan Jeugdklasse 1 U res CAC
22 Quater reu 11-4-2018 Patrick Assink Jeugdklasse 3 ZG
23 Quentin reu 11-4-2018 Patrick Assink Jeugdklasse 2 ZG
24 Glen v.d. Wielervelden reu 15-3-2014 Jack Verkennis gebruikshonden G
25 Enrico Karel of Coopers Border reu 1-4-2014 Erik de Haan gebruikshonden 3 ZG
26 Caron v.h. Patrijzenweitje reu 16-11-2010 Cor van de Voorn gebruikshonden 2 U
27 Frodo v.d. Wielervelden reu 25-7-2013 Christo Baars gebruikshonden 1 U CAC
28 Edieu Kazimir Of Coopers Border reu 1-4-2014 J v Bokhoven Kampioensklasse 1 U
29 Boris v.d. Mennink Weide reu 8-10-2009 Ronald Strous Veteranenklasse 1 U
30 Fairytale Ronja v.d. Notenhof teef 18-2-2019 Malou Vroon Jongste puppyklasse 2 VB
31 Rowina teef 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse 1 VB
32 Freya Orsa Kaya du coin de la bruyere teef 11-1-2019 Stephan van der Kleij Jongste puppyklasse 3 VB
33 Dorka vom Osburger Wald (Maya) teef 6-12-2018 Teade Bruinsma Puppyklasse 1 VB
34 Wobke teef 30-11-2015 Angeline Tijssens Open klasse 1 U CAC/BOB
35 Lahja teef 29-6-2015 Teunis den Hartog Open klasse ZG
36 Walske (roepnaam Teuntje) teef 30-11-2015 Klaas Niewold Open klasse 3 U
37 Amy of Dexters day dream teef 10-6-2012 A. M.Clemens/M Klinkhamer Open klasse ZG
38 Caya v.d. Boomgaard teef 23-4-2016 J.W. Heringa Open klasse 2 U res CAC
39 Cloudy v.h. Patrijzenweitje teef 16-11-2010 Mark Sens Open klasse G
40 Elatine Aster van ’t Holtlaand (roepnaam Tessa) teef 15-12-2015 Leonie Bakker Open klasse ZG
41 Leila v.d Boomgaard teef 20-2-2014 F.Bours Open klasse ZG
42 Jill v.d. Wielervelden teef 8-10-2015 Els Pouw – Wever Open klasse ZG
43 Isis vd Wielervelden teef 14-4-2015 Adrie Driessen Open klasse 4 ZG
44 Elynn Pleun v.d. Notenhof  NJK ’18, JW’18, W’18 teef 20-11-2017 M.F.E. Brenkman-Bongers en D. Brenkman Tussenklasse 3 U
45 Glacier`s Lady Liberty teef 5-7-2017 Patrick Assink Tussenklasse 4 U
46 Djura Jagstjagers teef 24-6-2017 Jet Ripping Tussenklasse ZG
47 Jofel v.d. Boomgaard teef 23-12-2017 Hans van Houten Tussenklasse 1 U
48 Fragaria Aster van ’t Holtlaand teef 31-8-2017 H v Dalen Tussenklasse 2 U
49 Nadine v.d. Wielervelden teef 18-1-2018 M.R.G. Wijnands Jeugdklasse 3 ZG
50 Queen (Roepnaam Nanne) teef 11-6-2018 Patrick Assink Jeugdklasse 2 U
51 Chyra vom Osburger Wald teef 30-10-2017 H.W Toonk Tussenklasse ZG
52 Orlina v.d. Wielervelden teef 25-8-2018 Adrie Driessen Jeugdklasse 1 U
53 Brida teef 1-12-2017 Rubia Bakker Jeugdklasse 4 ZG
54 Olita v.d. Wielervelden teef 25-8-2018 B.J. v.d. Aa Jeugdklasse abs
55 Chess van ’t Rijnsdael teef 19-8-2014 Carmen Wolters-Verdonk gebruikshonden 1 U
56 NL & INT.SH.CH. Eloise Kylie of Coopers Border, NJK’15, BeNeLuxW’15 teef 1-4-2014 B.E. v.d. Burgt Kampioensklasse 1 U
57 Nina Ricci v.d. Westenholter Stins teef 28-9-2006 J.E.Breukelaar Veteranenklasse ntk
58 Angel v.h. Patrijzenweitje teef 17-7-2008 A.F.A.M. van Oerle van der Vaart Veteranenklasse 2U
59 Mia v.d. Woltdonk teef 19-11-2008 J v Bokhoven Veteranenklasse 1U
61 Gina vd Woltdonk teef 0-1-1900 A Janssen Veteranenklasse 3 U
Austrian Winner 2019, Wels,15-6-2019

Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
Open class: 1e U CAC CACIB BOB Austrian Winner 2019
E: WA Schreur
H: E Bloemen
F: WA Schreur

Pinkstershow 2019

Open klasse teven: Elynn Pleun vd Notenhof (JW ’18, W’18, NJK “18), 1U , CAC/CACIB, BOB, BIG3

Veteranenklasse teven: Mia van de Woltdonk, 1U, Res.CAC, Beste Veteraan

National Danish Kennelclub, 9-6-2019 Falster (DK)

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
VB babyklasse
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

Open Show 30-05-19  Dyrehavsbakken (DK)

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)

VB babyklasse, BOB en Beste baby van de show
Eigenaar/handler R.Junge Larsen
Fokker: W.A.Schreur

International dogshow Oss, 25-05-19

Oceane de la Vallee de Senlis
jeugdklasse, 1eU, CAC, Beste teef, jeugdhond, BOB

Dortmund, 17/19 mei 2019

Elynn Pleun vd Notenhof (JW ’18, W’18, NJK “18)
Open klasse: 1U , CAC/CACIB, BOB, VDH Europasieger 2019

Roskilde (DK) 12-05-19

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
VB babyklasse
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

Roskilde (DK) 11-05-19

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
VB babyklasse

Eigenaar/handler R.Junge LarsenFokker: W.A.Schreur

Merlin vd Wielervelden:

Nederlands Jeugdkampioen 2018
Kampioenschapsdiploma
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink

Kerstshow venray

Merlin vd Wielervelden: 1e uitmuntend, CAC, BOB
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink

2018

Amsterdam Winner Show 2018
    Kwalificatie    Resultaat     Klas     Naam v.d. Hond     Eigenaar(s)
1 Uitmuntend Reserve CAC
JEUGD WINNER 2018
Jeugd  Merlin V.d. Wielervelden (2235)  Agelink, Mitch
1 Uitmuntend BEST OF BREED,  CACIB,  CAC Kampioen  Hermes De La Plaine Giboyeuse (2236)  Leclerc, Irene
1 Uitmuntend BEST OF OPPOSITE SEX, BEST Jeugd,  CAC Jeugd  Elynn Pleun V.d. Notenhof (2237)  Brenkman-Bongers, M.F.E.
Maastricht, 29/30 september 2018

Zaterdag 29/09
Merlin vd Wielervelden: 1U Jeugdklas, Beste Jeugdhond, CAC, BOB
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink

Zondag 30/09
Merlin vd Wielervelden: G Jeugdklas
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink

Keesje vd Wielervelden: 1U Openklas, CAC-CACIB, BOB
Fokker en eigenaar: Adrie Driessen
Handler: Evi Bloemen

Luik, Masters Trophee 2018

The Best of The Best. Hier kun je enkel aan deelnemen indien je hond de groep had gewonnen of Belgisch kampioen was. Evi Bloemen heeft hieraan meegedaan met Igor van de Wielervelen en ze zijn als enige hond uit groep 7 tot in de kwartfinales geraakt! De eerste ronde passeer je bij 6 keurmeesters die elk elke hond keuren en een score geven….de 7 hoogste scores mochten onmiddellijk door de andere kwamen per 2 tegen elkaar voor de 6 keurmeesters, de ene hond op een rode stip de andere op een blauwe….een rondje lopen en dan staken  de keurmeesters een rood of blauw bordje omhoog naargelang hun keuze….zo zijn ze tot in de kwartfinales gekomen.

World Winner ’18, 11 augustus 2018

Open klas Reuen: Flinn van de Wielervelden van Adrie Driessen .: 4ZG
Open klas Reuen: Igor van de Wielervelden van Adrie Driessen : 2U
Gebruikshondenklas Reuen: Gitan van de Wielervelden Adrie van Driessen :1U RCAC RCACIB
Glen vd Wielervelden 3U

Specialties @Wds ’18, 10 augustus 2018

Igor vd Wielervelden: 1U Openklas, CAC-CACIB, BOG III
Gitan vd Wielervelden: 1U Gebruikshondenklas
Frodo vd Wielervelden: 2U kampioensklasse

Benelux Winner, 9 augustus 2018

Igor vd Wielervelden: 1U Openklas, CAC CACIB, BOB, Benelux Winner ’18
Gitan vd Wielervelden: 1U Gebruikshondenklas
Eigenaar en fokker Adrie Driessen, handler Evi Bloemen

N.E. 2018, Lanester, Frankrijk.

Tussenklasse reuen;

– Monty du barbu des Carpates, 4e U

Puppy klasse reuen;

– Mitch vd Wielervelden, 3e VB

Open Klasse reuen;

– Flinn vd Wielervelden, U

– Igor vd Wielervelden, U


Crufts 2018, United Kingdom

Keesje vd Wielervelden, Placed 1, Open Class BOB
Handler. : Evi Bloemen
eigenaar/fokker: Adrie Driessen

Frodo vd Wielervelden, Placed 1, Open Class BOS
Handler : Evi Bloemen
eigenaar : Christo Baars
fokker : Adrie Driessen

Martinidogshow Groningen, 4 maart 2018
Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère, 1e U CAC CACIB BOB
Eigenaar/fokker: WA Schreur

Martinidogshow, 3 maart 2018
Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère, 1e U CAC CACIB BOB
Breeder/Owner/handler: WA Schreur

Eindhoven, 2 februari 2018
Open klasse reuen
Igor van de Wielervelden, 1U CAC-CACIB/BOB
fokker Adrie Driessen, eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen,
Jeugdklas teven
Lanou Hestrell du Coin de la Bruyère, 1ZG
Owner/handler: H. Genefaas
Breeder: WA Schreur

Moeskroen, 27 januari 2018
Open klasse
Igor van de Wielervelden, 1U CAC-CACIB/BOB BIGII
fokker Adrie Driessen, eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen,

14 januari 2018
aanwezig op de hond van het jaar show te Amersfoort
Igor van de Wielervelden, fokker Adrie Driessen, eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen

2017

Brussels Dog Show 17 december 2017
Gebruikshondenklas
Frodo van de Wielervelden, 1U CAC-CACIB, BOB, BISIII
fokker Adrie Driessen, eigenaar Christo Baars, handler Evi Bloemen
Keesje van de Wielervelden 1U CAC-CACIB, BOS
fokker Adrie Driessen, eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen

Winner Show 9 en 10 december 2017
Openklas reuen:
Igor van de Wielervelden, CACIB/BOB
fokker Adrie Driessen, eigenaar/handler Evi Bloemen,
Openklas teven:
Keesje van de Wielervelden, CACIB
fokker Adrie Driessen, eigenaar/handler Evi Bloemen

World Dog Show 2017, Leipzig 9 november 2017
Open klasse teven:
Isis vd Wielervelden, 1U, CAC-CACIB BOB, World Winster ’17, fokker/eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen
Openklasse reuen:
Igor van de Wielervelden, ZG, fokker/eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen
Tussenklasse teven:
Keesje van de Wielervelden, G, fokker/eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen

German Winner 2017, Leipzig 8 november 1027
Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère, 1e ZG, fokker/eigenaar W.A.Schreur, handler Evi Bloemen

Hondententoonstelling Maastricht, 1 oktober 2017
keurmeester: de heer B.Espeland (NO)
Openklasse Reuen:
Igor vd Wielervelden 1 U CAC/CACIB/BOB, fokker en eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen

CAC-CACIB Outdoor Avond Show 1 en 2 juli 2017, Echt
keurmeesters Theo Leenen voor de Griffon Korthals, Hans Vandenbergh voor de BIG en Wim Wellens voor de BIS
Openklasse Reuen:
Igor vd Wielervelden 1eU CAC/CACIB/BOB – BIG – BIS III, fokker en eigenaar Adrie Driessen, handler Evi Bloemen
Openklasse Teven:
Leila v.d.Boomgaard 1eU Res CAC/Res CACIB
Gebruikshondenklassen teven:
Jolie Lilly de L’Etoille D’Heudicourt 1eU CAC/CACIB

Nationale Élevage 2017 Frankrijk
Gitan v.d. Wielervelden Exc. in Openklas reuen, eigenaar Adrie Driessen
Gina v.d. Wielervelden  Exc. Openklas teven, eigenaar Adrie Driessen
Keesje v.d. Wielervelden Exc. Jeugdklas, eigenaar Adrie Driessen
Luna v.d. Wielervelden 4e Exc. Jeugdklas, eigenaar Adrie Driessen
Monty du barbu des Carpates, 1e Exc. Puppy, eigenaar Monique Mannee
Lanou Hestrell du Coin de la Bruyére, 2e VB, Puppyklasse teven, eigenaar Hans Genefaas

Crufts, 9-12 maart 2017
keurmeester: Mr.M.Cocozza
Igor v.d. Wielervelden Best Dog and BOB
Isis v.d Wielervelden Best Bitch
Owner/breeder Adrie Driessen
handler Evi Bloemen

Martinidogshow 5 maart 2017
keurmeester: Colette Muldoon

  • Lasceau v/d Uilenberg
    1eU BOB
    eigenaar L.Daems
  • JW’15 Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère, 2-11-2015
    1e U CAC Beste Jeugdhond
    eig; W.A. Schreur
    handler: E. Bloemen

St. Dogshow Eindhoven en Kynologen Club “De Kempen”,  3, 4 en 5 februari 2017

Keurmeester: Dhr. G. Mensink.

  • Edieu Kazimir of Coopers Border (NJK’15, CW’15)
    Gebruikshonden klasse 1 Uitmuntend, CAC-CACIB, BOB,  5e van de rasgroep!
  • Kamp. Eloise Kylie of Coopers Border (NJK’15, NED. Kamp., BJW’15, BWNL’15, BWLU’16)
    kampioenschaps klasse 1 Uitmuntend, CAC-CACIB en BOS.

Hond van het Jaar Show 2016, gehouden op zondag 15 januari 2017

Frodo van de Wielervelden eindigde bij de 6 laatste van rasgroep 7
(met 36 honden),
keurmeester de heer Wim Wellens
eigenaar Christo Baars
fokker Adrie Driessen
handler Evi Bloemen

Wielervelden, U