Exterieuruitslagen

DatumShowKeurmeesterNaam HondBehaald resultaatEigenaarFokker / Handler
20-11-2022Eurodogshow 2022 Kortrijk (Be)Leen van Genechten (Be)Winter's Graceful Stella M Sniper1e U CAC, CACIB, BOBSteve en Marijke AertsEvi Bloemen
20-11-2022Eurodogshow 2022 Kortrijk (Be)Leen van Genechten (Be)Winter's Graceful R-JaggerGebruikshond, 1e U CAC, CACIB, BOSAdrie DriessenEvi Bloemen
30-10-2022Lovanium (Be)Markku Mähönen (Fi)Winter's Graceful Stella M SniperOpen Klasse, 1e U, CAC, CACIB, BOB, Crufts QualificatieSteve en Marijke AertsEvi Bloemen
01-10-2022Wallonia Dog Show MonsPeter F. Berchtold (AT)Winter's Graceful Stella M SniperOpen Klasse, 1e U, CAC, CACIB, BOBSteve en Marijke AertsEvi Bloemen
17-9-2022International Dogshow MaastrichtDinanda Mensink (NL)Winter's Graceful Stella M SniperOpen Klasse, 1e U, CAC, CACIB, BOSSteve en Marijke AertsEvi Bloemen
17-9-2022International Dogshow MaastrichtDinanda Mensink (NL)Griff vom BörnebrinkJongste puppyklasse, VB1, Beste Jongste puppySteve en Marijke AertsEvi Bloemen
11-09-2022Zwolle Outdoor III 2022Susan, Mogony (Nl)Anna Sara v.d. Vijfde Weijde1e U CAC, BOBAnnemarie ter Woorst
25-09-2022Winner Copenhagen (DK) Siv Sonde (NO)Olivia Kaya du Coin de la Bruyère1e U CAC-CACIB BOB  Titel: Copenhagen Winner 2022Rie WiegandWenny Visser
07-08-2022Clubmatch Belgie te NijvelMr. Pierre DebrêtU-sara Ecuries Du BaudecetJeugdklasse 1 ExcMonique Mannee
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtGina vd Wielervelden1EXC Veteranenklas, 1ste plaats apport te land en uit diep waterRenske van EldikAdrie Driessen
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful Stella M Sniper1Exc Openklasse, RCAC Gedeelde 3de plaats apport te land en uit diep waterSteve en Marijke AertsEvi Bloemen
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtPien vd WielerveldenExc Openklasse Gedeelde 3de plaats apport te land en uit diep waterEllen ButsAdrie Driessen
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful Tara S Trigger1Exc Tussenklasse, CAC BOS 2de plaats apport te land en uit diep waterSteve en Marijke AertsEvi Bloemen
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtSpyro du Ghandi Bleu1Exc KampioensklasseRené BraspenningHugues Vandamme
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful ScooterExc OpenklasAdrie DriessenEvi Bloemen
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful Storm3Exc Gebruikshondenklas + apport te land en uit diep waterJohan van den Branden/Renske van EldikEvi Bloemen
07-08-2022Clubmatch Belgie te Nijvel Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruikshondenklas, CAC BOB Beste hond van de dag (incl apport te land en uit diep water)Adrie DriessenEvi Bloemen
25-07-2022Golden Dogtrophee te Marche en Famenne J.P. AchtergaelWinter’s Graceful StormExc, Workingclass CAC-CACIB BOB, RBIS Workingdog RBOGJohan van den Branden/Renske van Eldik
25-07-2022Golden Dogtrophee te Marche en Famenne J.P. AchtergaelWinter’s Graceful Unique Noortje1Exc Juniorclass Best Junior BOSJohan van den Branden/Renske van Eldik
25-07-2022Golden Dogtrophee te Marche en Famenne J.P. AchtergaelWinter’s Graceful Stella M Sniper1Exc Openclass CAC-CACIBSteve Aerts/Marijke Steurs
25-07-2022Golden Dogtrophee te Marche en Famenne24/07/2022 Cuccillato Alberto (Italy)Winter’s Graceful R-Jagger1Exc Workingclass  CAC-CACIB  BOB shortlisted in groupAdrie Driessen
24-07-2022Golden Dogtrophee te Marche en Famenne Cuccillato Alberto (Italy) Winter’s Graceful Storm1Exc Openclas RCAC-RCACIBJohan van den Branden/Renske van Eldik
24-07-2022Golden Dogtrophee te Marche en Famenne Cuccillato Alberto (Italy) Winter’s Graceful Unique Noortje 1Exc Juniorclass Best JuniorJohan van den Branden/Renske van Eldik
24-07-2022Golden Dogtrophee te Marche en Famenne Cuccillato Alberto (Italy)Winter’s Graceful Stella M Sniper1Exc Openclass CAC-CACIB BOSSteve Aerts/Marijke Steurs
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Winter’s Graceful3e plaatsEvi Bloemen
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Gina van der Wielervelden3ExcJohan van den Branden/Renske van Eldik
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Winter’s Graceful Stella M SniperExcMarijke Steurs
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Winter’s Graceful Tara S Trigger3ExcMarijke Steurs
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Fidelix Winter’s Dream4ExcEvi Bloemen
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Ute van den Djeure3VBMarijke Steurs
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Winter’s Graceful Unique1VBJohan van den Branden/Renske van Eldik
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Spyro du Ghandi BlueExcRené Braspenning
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Winter’s Graceful StormExcJohan van den Branden/Renske van Eldik
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Winter’s Graceful R-Jagger2Exc, beste vacht, beste bouwAdrie Driessen
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk  Winter’s Graceful ScooterExcAdrie Driessen
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Winter’s Graceful TiëstoExcAdrie Driessen
02-07-2022Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk Fidelix Winter’s Dancer2ExcAdrie Driessen
05-06-2022Pinkstershow te Gorinchem Spyro Du Ghandi Bleu1 uitmunted cac/cacib BOBRené Braspenning
04-06-2022Holland Cup te Gorinchem Spyro Du Ghandi Bleu1 Uitmunted cac/cacib BOSRené Braspenning
04-06-2022Dansk Kennel Club Birte ScheelOlivia Kaya du Coin de la Bruyère1U Kampioensklasse, CACB, CACIB, BOB titel: Fjord Winner 2022Rie en Christian WiegandWenny Visser
29-05-2022IDS Dortmund Mevr. Kammerscheid-LammersOlivia Kaya du Coin de la Bruyère1U Kampioensklasse CACB, CACIB, BOB, BIS2 titel: Europasieger 2022Rie en Christian WiegandWenny Visser
27-05-2022IDS Dortmund Peter Machetanz DEOlivia Kaya du Coin de la Bruyère1U Kampioensklasse CACB, CACIB, BOB, titel: Frühjahrssieger 2022Rie en Christian WiegandWenny Visser
22-04-2022European Dogshow ParijsSpyro Du Ghandi BleuUitmuntendRené Braspenning
26-03-2022Int. Dogshow KV RijnlandSpyro Du Ghandi Bleu1U CAC/CACIBRené Braspenning
26-03-2022Dogshow Rijnland Jos De CuyperWinter’s Graceful Unique1VB Jongste Puppyklas, Beste Jongste PuppyRenske van EldijkEvi Bloemen
26-03-2022Dogshow Rijnland Jos De CuyperFidelix Winter’s Dream1Exc Jeugdklas, Beste Junior, BOBEvi BloemenSallie Blair / Evi Bloemen

2022

ShowKeurmeesterNaam HondBehaald resultaatEigenaarFokker / Handler
Winner Copenhagen (DK)
25/09/2022
Siv Sonde (NO)Olivia Kaya du Coin de la Bruyère1e U CAC-CACIB BOB
Titel: Copenhagen Winner 2022
  
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtU-sara Ecuries Du BaudecetJeugdklasse 1 ExcMonique Mannee 
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtGina vd Wielervelden1EXC Veteranenklas, 1ste plaats apport te land en uit diep waterRenske van EldikAdrie Driessen
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful Stella M Sniper1Exc Openklasse, RCAC
Gedeelde 3de plaats apport te land en uit diep water
Steve en Marijke AertsEvi Bloemen
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtPien vd WielerveldenExc Openklasse
Gedeelde 3de plaats apport te land en uit diep water
Ellen ButsAdrie Driessen
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful Tara S Trigger1Exc Tussenklasse, CAC BOS
2de plaats apport te land en uit diep water
Steve en Marijke AertsEvi Bloemen
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtSpyro du Ghandi Bleu1Exc KampioensklasseRené BraspenningHugues Vandamme
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful ScooterExc OpenklasAdrie DriessenEvi Bloemen
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful Storm3Exc Gebruikshondenklas + apport te land en uit diep waterJohan van den Branden/Renske van EldikEvi Bloemen
Clubmatch Belgie te Nijvel
07/08/2022
Mr. Pierre DebrêtWinter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruikshondenklas, CAC BOB Beste hond van de dag (incl apport te land en uit diep water)Adrie DriessenEvi Bloemen
Golden Dogtrophee te Marche en Famenne
25/07/2022
J.P. AchtergaelWinter’s Graceful StormExc, Workingclass CAC-CACIB BOB, RBIS Workingdog RBOGJohan van den Branden/Renske van Eldik 
Golden Dogtrophee te Marche en Famenne
25/07/2022
J.P. AchtergaelWinter’s Graceful Unique Noortje1Exc Juniorclass Best Junior BOSJohan van den Branden/Renske van Eldik 
Golden Dogtrophee te Marche en Famenne
25/07/2022
J.P. AchtergaelWinter’s Graceful Stella M Sniper1Exc Openclass CAC-CACIBSteve Aerts/Marijke Steurs 
Golden Dogtrophee te Marche en Famenne
24/07/2022
Cuccillato Alberto (Italy)Winter’s Graceful R-Jagger1Exc Workingclass  CAC-CACIB  BOB shortlisted in groupAdrie Driessen 
Golden Dogtrophee te Marche en Famenne
24/07/2022
Cuccillato Alberto (Italy) Winter’s Graceful Storm1Exc Openclas RCAC-RCACIBJohan van den Branden/Renske van Eldik 
Golden Dogtrophee te Marche en Famenne
24/07/2022
Cuccillato Alberto (Italy) Winter’s Graceful Unique Noortje 1Exc Juniorclass Best JuniorJohan van den Branden/Renske van Eldik 
Golden Dogtrophee te Marche en Famenne
24/07/2022
Cuccillato Alberto (Italy)Winter’s Graceful Stella M Sniper1Exc Openclass CAC-CACIB BOSSteve Aerts/Marijke Steurs 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Winter’s Graceful3e plaatsEvi Bloemen 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Gina van der Wielervelden3ExcJohan van den Branden/Renske van Eldik 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Winter’s Graceful Stella M SniperExcMarijke Steurs 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Winter’s Graceful Tara S Trigger3ExcMarijke Steurs 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Fidelix Winter’s Dream4ExcEvi Bloemen 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Ute van den Djeure3VBMarijke Steurs 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Winter’s Graceful Unique1VBJohan van den Branden/Renske van Eldik 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Spyro du Ghandi BlueExcRené Braspenning 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Winter’s Graceful StormExcJohan van den Branden/Renske van Eldik 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Winter’s Graceful R-Jagger2Exc, beste vacht, beste bouwAdrie Driessen 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
  Winter’s Graceful ScooterExcAdrie Driessen 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Winter’s Graceful TiëstoExcAdrie Driessen 
Nationale D’Elevage 2022 in Hourtin, Frankrijk
02/07/2022
 Fidelix Winter’s Dancer2ExcAdrie Driessen 
Pinkstershow te Gorinchem
05/06/2022
 Spyro Du Ghandi Bleu1 uitmunted cac/cacib BOBRené Braspenning 
Holland Cup te Gorinchem
04/06/2022
 Spyro Du Ghandi Bleu1 Uitmunted cac/cacib BOSRené Braspenning 
Dansk Kennel Club 04/06/2022Birte ScheelOlivia Kaya du Coin de la Bruyère1U Kampioensklasse, CACB, CACIB, BOB
titel: Fjord Winner 2022
Rie en Christian WiegandWenny Visser
IDS Dortmund 29/05/2022Mevr. Kammerscheid-LammersOlivia Kaya du Coin de la Bruyère1U Kampioensklasse CACB, CACIB, BOB, BIS2 titel: Europasieger 2022Rie en Christian WiegandWenny Visser
IDS Dortmund 27/05/2022Peter Machetanz DEOlivia Kaya du Coin de la Bruyère1U Kampioensklasse CACB, CACIB, BOB, titel: Frühjahrssieger 2022Rie en Christian WiegandWenny Visser
European Dogshow Parijs Spyro Du Ghandi BleuUitmuntendRené Braspenning 
Int. Dogshow KV Rijnland Spyro Du Ghandi Bleu1U CAC/CACIBRené Braspenning 
Dogshow Rijnland 26/03/22Jos De CuyperWinter’s Graceful Unique1VB Jongste Puppyklas, Beste Jongste PuppyRenske van EldijkEvi Bloemen
Dogshow Rijnland 26/03/22Jos De CuyperFidelix Winter’s Dream1Exc Jeugdklas, Beste Junior, BOBEvi BloemenSallie Blair / Evi Bloemen

2021

ShowKeurmeesterNaam HondBehaald resultaatEigenaarFokker / Handler
Maastricht 25/09/21Douma Rob (NL)Winter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, last 6 group 7Adrie DriessenEvi Bloemen
Maastricht 26/09/21Özkanal Ümit (Turkije)Winter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOBAdrie DriessenEvi Bloemen
Genk 09/10/21Melchior Marie-Josée (Lux)Fidelix Winter’s Dream1VB, Beste Puppy, RBIS PuppyEvi BloemenSallie Blair / Evi Bloemen
KVSR Manenblusserscup 7/11/21Norman Deschuymere (B)Fidelix Winter’s Dream1VB, Beste Puppy, BIS PuppyEvi BloemenSallie Blair / Evi Bloemen
Wieze 04/12/21Leen Van Genechten (B)Winter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, last 6 group 7Adrie DriessenEvi Bloemen
Douai (FR) 14/11/21 Winter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOSAdrie DriessenEvi Bloemen
Hungarian Grand Prix Budapest 28/12/21Tatjana UrekWinter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, Grand Prix WinnerAdrie DriessenEvi Bloemen
Hungarian Grand Prix Budapest 28/12/21Tatjana UrekFidelix Winter’s Dream1Exc Jeugdklas, Best Junior, BOS, Grand Prix Junior WinnerEvi BloemenSallie Blair / Evi Bloemen
European Dog Show Budapest 28/12Josef Jursa (SVK)Winter’s Graceful R-Jagger1Exc Gebruiksklas, CAC-CACIB, BOB, European Winner’21Evi BloemenAdrie Driessen / Evi Bloemen

IDS Herning 2021 Dansk Vinder 14/11/21
Keurmeester  Guido Schäfer,Tyskland
Olivia Kaya du Coin de la Bruteer
Kampioen klasse Uitmuntend, CAC-CACIB BOB
Titel Deens Winner 2021
E:H: R. Junge
F: W.A. Visser.

IDS Haring 13/11/2021

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère,
Kampioensklasse
1e U CAC-CACIB en BOB en Nordic Winner 2021
E:H: R. junge
F: W.A. Visser

IDS Haring 12/11/2021

Olivia Kaya du Coin de la bruyère,
Kampioensklasse
1e U CAC-CACIB en BOB en Crufts gekwalificeerd
E:H: R. junge
F: W.A. Visser

Show Luxemburg 4-9-2021

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère 1e Uitmuntend, CACB, CACIB, BOS, BOB
E/H: R. Wiegand
F:     W.A. Visser

Show Luxemburg 5-9-2021

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère 1e Uitmuntend, CACB, CACIB, BOS, BOB
Luxemburg kampioen
1e plaats Groep 7

22/8/2021 Brabo Antwerpen

Keurmeester ras: P. Lawless (IE)

Keurmeester BIS Puppy: V. Boesmans (B)

Fidelix Winter’s Dream

1VB  Beste Puppy en BIS Puppy III

Fokker: Sallie Blair (UK)

Eigenaar: Evi Bloemen en Adrie Driessen

Handler: Evi Bloemen

Keurmeester ras: P. Lawless (IE)

Keurmeester BIG: P. Lawless (IE)

Winter’s Graceful R-Jagger

1U Gebruikshondenklas, CAC-CACIB,

BIG II

Fokker: Evi Bloemen

Eigenaar: Adrie Driessen

Handler: Evi Bloemen

7/8/2021 Jongehonden- en Veteranendag Brabo Antwerpen:

Keurmeester: Leen Van Genechten (B)

Fidelix Winter’s Dream

1VB  Beste Puppy

Fokker: Sallie Blair (UK)

Eigenaar: Evi Bloemen en Adrie Driessen

Handler: Evi Bloemen

04-07-2021 Outdoor Zeeland

Keurmeester: Jos de Cuyper (BE)
Gryff vom Nussbach – Open klasse Teven 1 Uitmuntend, CAC – B.O.B.
Fokker: Isolde Fichtelmann
Eigenaar: Janneke Toonk-Reijmer

Resultaten Nationale d’Elevage Frankrijk – 3 & 4 Juli 2021

Winter’s Graceful R-Jagger: 4Exc, gebruikshondenklas,

keurmeesters: Mr. Debret en Mr Saulmier

Eigenaar: Adrie Driessen

Fokker: Evi Bloemen

Handler: Evi Bloemen

Winter’s Graceful Scooter: Exc, Openklas

Keurmeester: Mr Caepentey

Eigenaar: Adrie Driessen

Fokker: Evi Bloemen

Handler: Adrie Driessen

Heeft ook deelgenomen aan de TAN en behaald, keurmeester Mr. Chardon, plaats: Durance

Winter’s Graceful Tiësto: Exc, jeugdklasse

Keurmeester: Mevr Cescon

Eigenaar: Adrie Driessen

Fokker: Evi Bloemen

Handler: Noëlle Van Appeven

Fidelix Winter’s Dancer: 2VB, babyklas

Keurmeester: Mevr Rochebeuf en Mr Mivielle

Eigenaar: Adrie Driessen en Evi Bloemen

Fokker: Sallie Blair

Handler: Evi Bloemen

Fidelix Winter’s Dream: 1VB, babyklas

Keurmeester: Mr. Saulmier

Eigenaar: Evi Bloemen en Adrie Driessen

Fokker: Sallie Blair

Handler: Evi Bloemen

Danish kennel club International dog show 20-06-21

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, Open klasse teven: 1e Uitmuntend CAC CACIB BOB, Qualified for Cruft
Keurmeester:  Annette bystrup
Fokker: Wenny Visser
Eigenaar: Wenny Visser

Danish kennel club International dog show 19-06-21

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, Open klasse teven: 1e Uitmuntend CAC CACIB BOB
Keurmeester: Erling Kjær Pedersen
Fokker: Wenny Visser
Eigenaar: Wenny Visser

Translate »