Het bestuur

Voorzitter

Word jij onze nieuwe voorzitter?

voorzitter@griffonkorthals.nl

Bestuursleden

Secretaris

Anita Donders

Anita Donders
+31(0)6 – 38 24 84 22
secretaris@griffonkorthals.nl

Penningmeester & ledenadministratie

Henk Edgar

Henk Edgar
+31(0)6 – 44 95 20 65
penningmeester@griffonkorthals.nl

Wedstrijdsecretaris

Ronald Strous

Ronald Strous
+31(0)6 – 43 53 03 32
wedstrijdsecretaris@griffonkorthals.nl

Webmaster & organisatie Kampioenschapsclubmatch

Malou Vroon

Malou Vroon
webmaster@griffonkorthals.nl / clubmatch@griffonkorthals.nl

Hoofdredacteur De Griffonnier
& Herplaatsingshonden

Miranda Nijsse Wissen

Miranda Nijsse-Wisse
herplaatsing@griffonkorthals.nl

Diverse commissies

De Griffonnier

Hoofdredacteur: Miranda Nijsse-Wisse
Redacteuren: Jilles Heringa, Piet Wester
Grafische vormgeving: Ilse Lesage

Wordt jij ons nieuwe redactielid?

redactie@griffonkorthals.nl

Fokbegeleidingscommissie (FBC)

Voorzitter:
Secretaris: Ine Sonneveld
Leden: Henk Toonk, Nettie Gerritsen, Ine Sonneveld, Martine Bongers & Anita Donders

fbc@griffonkorthals.nl

Webshop

Tom en Hettie Wouda
webshop@griffonkorthals.nl

Ereleden

Mevrouw L.M. Loopuyt-van de Berg †
De heer A. van Dam †
De heer F.W. Dirker †
De heer W. Hollermans †