KNJV uitslagen

datum plaats naam hond naam voorjager wedstrijd  uitslag
           
20-10-18 Beetsterzwaag Boris v.d. Mennink Weide   map disk
19-10-18 Ossendrecht Caron vh Patrijzenweitje   sjp geen
19-10-18 Ossendrecht Finou v.d. Mennink Weide   sjp C44
13-10-18 drenthe Jimmy   map geen
13-10-18 Denekamp Boris v.d. Mennink Weide   map A496
12-10-18 Rha / Steenderen Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje   map A450
07-10-18 Laren ( Gelderland ) Caltha Aster van 't Holtlaand   map geen
07-10-18 Laren ( Gelderland ) Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty   map geen
06-10-18 Leek Jimmy   map geen
05-10-18 De Bilt Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje   map geen
05-10-18 De Bilt Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty   map geen
29-09-18 Lunteren Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty   map geen
29-09-18 Lunteren Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje   map geen
29-09-18 Kampen/Genemuiden Caya van de Boomgaard   sjp disk
29-09-18 Kampen/Genemuiden Chess v.'T Rijnsdael   sjp C49
29-09-18 Kampen/Genemuiden Edelweiss Aster van 't Holtlaand   sjp C41
24-09-18 Bentelo Jimmy   map geen
23-09-18 Horst glen van de wieler velden   sjp B69
22-09-18 Hindersteyn Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty   map geen
22-09-18 Zwiep Troll van de Boomgaard (Charlie)   sjp B63
22-09-18 Zwiep Caya van de Boomgaard   sjp B68
17-09-18 Zwiep Wobke   sjp B70
11-09-18 Haaften Paul v.d. Boomgaard   map geen
11-09-18 Haaften Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje   map geen
08-09-18 Baarn Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje   map geen
08-09-18 Doornspijk Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy')   sjp B69
08-09-18 Doornspijk Caltha Aster van 't Holtlaand   sjp B72
08-09-18 Doornspijk Edelweiss Aster van 't Holtlaand   sjp B60
08-09-18 Vught Caya van de Boomgaard   sjp C42
07-09-18 Kerkwijk/Zaltbommel Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty   map geen
07-09-18 Recreatiegebied Rottemeren Jill van de Wielervelden   sjp B69
07-09-18 Recreatiegebied Rottemeren Wobke   sjp B61
03-09-18 Midden Delfland Caya van de Boomgaard   sjp B69
02-09-18 Limburg Jill van de Wielervelden   sjp B69
02-09-18 Limburg glen van de wieler velden   sjp B64
25-08-18 Uffelte Chess v.'T Rijnsdael   sjp A89
25-08-18 Voorst Mika v.d. Mennink Weide   sjp C42
25-08-18 Voorst Herman v.d. Notenhof   sjp C38
25-08-18 Voorst Cloud Scottish Pride v.d. Notenhof   sjp B70
25-08-18 Voorst Dakota Ploma van de Notenhof   sjp disk
17-08-2018 Lage Mierde Wobke   sjp B65
17-08-2018 Lage Mierde Echium Aster v t'Holtlaand (Casper)   sjp geen
17-08-2018 Lage Mierde glen van de wieler velden   sjp C42
17-08-2018 Lage Mierde Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy')   sjp B69
17-08-2018 Lage Mierde Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty   sjp C48
17-08-2018 Lage Mierde Cadiz van 't Rijnsdael   sjp B74
17-08-2018 Lage Mierde Chess v.'T Rijnsdael   sjp B76
17-08-2018 Lage Mierde Jill van de Wielervelden   sjp C44
17-08-2018 Lage Mierde Quint van de Schrikheide   sjp C36
17-08-2018 Lage Mierde Troll van de Boomgaard (Charlie)   sjp B59
17-08-2018 Lage Mierde Hilka van de Wielervelden ("Beer")   sjp disk
17-08-2018 Lage Mierde Lasha Hestrell du Coin de la Bruyere   sjp geen
17-08-2018 Lage Mierde Iago vd wielervelden   sjp C37
17-08-2018 Lage Mierde Aura v.d boomgaard   sjp C42
11-08-2018 Winterswijk Walske (roepnaam Teuntje)   sjp geen
11-08-2018 Winterswijk Lasha Hestrell du Coin de la Bruyere   sjp geen
11-08-18 Biddinghuizen Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy')   sjp geen
04-8-18 Borgerswold Wood   sjp disk
04-08-2018 Vriezenveen Wobke   sjp C38
           
13-11-2017  Kasteel Daelenbroeck, Herkenbosch-Roerdalen Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers NIMROD 0
21-10-2017 Neede Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar map geen
21-10-2017 Neede Jimmy Frans van Gulik map geen
16-10-17 Gieten Jimmy Frans van Gulik map geen
14-10-17 Luinjeberd Boris v.d. Mennink Weide Ronald Strous map A533
13-10-17 Rha / Steenderen gemeente Bronckhorst Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers map geen
08-10-17 Arnhem Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers map A435
08-10-17 Arnhem Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar map geen
07-10-17 Heerle Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers map A495
07-10-17 Heerle Paul v.d. Boomgaard Dianne van de Ven map geen
07-10-17 Heerle Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen map geen
01-10-17 Anna Paulowna Caron vh Patrijzenweitje C.L.van de Voorn sjp B60
01-10-17 Anna Paulowna Jill van de Wielervelden Els Pouw sjp C41
30-09-17 Lunteren Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers map geen
30-09-17 Lunteren Boris v.d. Mennink Weide Ronald Strous map geen
30-09-17 Hoofddorp Wobke Angeline Thijssens sjp geen
30-09-17 Kampen Chess v.'T Rijnsdael Carmen Wolters-Verdonk sjp B77
30-09-17 Kampen Floh Annan Evers sjp  geen
30-09-17 Kampen Troll van de Boomgaard (Charlie) Gerrit-Jan Brunink sjp B61
25-09-17 Hof van Twente Jimmy Frans van Gulik map geen
24-09-17 Horst Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen sjp A88
24-09-17 Horst Famke vd Wielervelden Adrie Driessen  sjp C43
23-09-17 Heerle Boris v.d. Mennink Weide Ronald Strous map A537
23-09-17 Heerle Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen map geen
23-09-17 Heerle Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers map geen
23-09-17 Zwiep Troll van de Boomgaard (Charlie) Gerrit-Jan Brunink sjp disk
23-09-17 Rhenoy Senna Arie Harrewijn sjp B69
23-09-17 Rhenoy ELISHA KASEY OF COOPERS BORDER G.G.den Hollander sjp geen
18-09-17 Zwiep Jill van de Wielervelden Els Pouw sjp disk
17-09-17 Vessem Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen sjp B72
16-09-17 Langbroek Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar map geen
16-09-17 Leek Chess v.'T Rijnsdael Carmen Wolters-Verdonk sjp B72
16-09-17 Leek Ayrha Harm van Dijk sjp B68
12-09-17 Crobsche Waard Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers map geen
12-09-17 Crobsche Waard Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen map geen
09-09-17 Doornspijk Edelweiss Aster van 't Holtlaand Anneke van de Schouw sjp geen
09-09-17 Doornspijk Caltha Aster van 't Holtlaand Christina van de Schouw sjp B68
09-09-17 Doornspijk Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy') Anke van Krimpen sjp C43
09-09-17 Oldenzaal Gance V.D. wielervelden Tonnie Dingenouts sjp geen
09-09-17 Vught Famke vd Wielervelden Adrie Driessen  sjp B68
09-09-17 Vught Leila v.d. Boomgaard Frans Bours sjp B68
08-09-17 Kerkwijk/Zaltbommel Paul v.d. Boomgaard Dianne van de Ven map B393
08-09-17 Kerkwijk/Zaltbommel Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen map geen
03-09-17 Texel Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar sjp C47
02-09-17 Posterholt Leila v.d. Boomgaard Frans Bours sjp C38
02-09-17 Posterholt Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen sjp A88
02-09-17 Posterholt Famke vd Wielervelden Adrie Driessen sjp C43
02-09-17 Posterholt Bonny van het Vreebroek Margot Slangen-Smeets sjp geen
02-09-17 Heerle Iago vd wielervelden Jan Verdoorn sjp C39
28-08-17 Heijningen Paul v.d. Boomgaard Dianne van de Ven map geen
26-08-17 Uffelte Chess v.'T Rijnsdael Carmen Wolters-Verdonk sjp B73
26-08-17 Uffelte Ayrha Harm van Dijk sjp B68
26-08-17 Enkhuizen Caron vh Patrijzenweitje C.L.v.d.Voorn sjp geen
26-08-17 Voorst gemeente Oude IJsselstreek Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers sjp B69
26-08-17 Voorst gemeente Oude IJsselstreek Dayko van de Notenhof Ben Luten sjp C39
26-08-17 Voorst gemeente Oude IJsselstreek Do Reza v.d Notenhof Marleen Verplak sjp B57
26-08-17 Voorst gemeente Oude IJsselstreek Herman v.d. Notenhof Charlotte Skou sjp B61
26-08-17 Voorst gemeente Oude IJsselstreek Cloud Scottish Pride v.d. Notenhof Helma van Gils-Jansen sjp B71
26-08-17 Voorst gemeente Oude IJsselstreek Dakota Ploma van de Notenhof Miranda Nijsse sjp geen
26-08-17 Arnemuiden Caya van de Boomgaard Jilles Heringa sjp C42
21-08-17 Klundert Iago vd wielervelden Janny Verdoorn sjp B53
19-08-17 Doorwerth Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers sjp B67
19-08-17 Driebergen Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar sjp A89
19-08-17 Driebergen Floh Annan Evers sjp disk
19-08-17 Driebergen Troll van de Boomgaard (Charlie) Gerrit-Jan Brunink sjp B58
18-08-17 Lage Mierde  Jill van de Wielervelden Els Pouw sjp C43
18-08-17 Lage Mierde  Walske Klaas Niehof sjp geen
18-08-17 Lage Mierde  Iago vd wielervelden Janny Verdoorn sjp disk
18-08-17 Lage Mierde  Wood Carien IJdema sjp geen
18-08-17 Lage Mierde  Conium Aster v. 't Holtlaand Edwin van Halteren sjp disk
18-08-17 Lage Mierde  Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar sjp B78
18-08-17 Lage Mierde  Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy') Anke van Krimpen sjp geen
18-08-17 Lage Mierde  Dayko van de Notenhof Ben Luten sjp C39
18-08-17 Lage Mierde  Ex vom Bornebrink Anita Donders sjp C47
18-08-17 Lage Mierde  Cadiz van 't Rijnsdael Martin Melissen sjp C46
18-08-17 Lage Mierde  Caya van de Boomgaard Jilles Heringa sjp geen
18-08-17 Lage Mierde  Chess v.'T Rijnsdael Carmen Wolters-Verdonk sjp A90
18-08-17 Lage Mierde  Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers sjp A81
18-08-17 Lage Mierde  Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen sjp B72
18-08-17 Lage Mierde  Wobke Angeline Thijssens sjp geen
12-08-17 Tull en 't Waal Hilka van de Wielervelden ("Beer") P.W.Wester sjp B61
12-08-17 Tull en 't Waal Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje sjp B77
12-08-17 Tull en 't Waal Troll van de Boomgaard (Charlie) Gerrit-Jan Brunink sjp B60
12-08-17 Heukelom ELISHA KASEY OF COOPERS BORDER G.G.den Hollander sjp B70
12-08-17 Heukelom Famke vd Wielervelden Adrie Driessen sjp C43
12-08-17 Flevopolder Floh Annan Evers sjp geen
12-08-17 Flevopolder Edelweiss Aster van 't Holtlaand Anneke v.d. Schouw sjp B58
12-08-17 Flevopolder Caltha Aster van 't Holtlaand Christina v.d. Schouw sjp B69
12-08-17 Flevopolder Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy') Anke van Krimpen sjp disk
07-08-17 Reijmerswael Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar sjp B69
07-08-17 Reijmerswael Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen sjp B78
07-08-17 Reijmerswael ELISHA KASEY OF COOPERS BORDER G.G.den Hollander sjp B69
05-08-17 Veendam Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar sjp B72
05-08-17 Vriezenveen Finou v.d. Mennink Weide M. Brenkman-Bongers sjp A87
05-08-17 Valkenswaard Bibi van de Boomgaard Marieke van Gelder sjp geen
05-08-17 Valkenswaard Famke vd Wielervelden Adrie Driessen sjp C43
           
 

 

Kerkwijk/Zaltbommel