Door NKGC georganiseerde proeven 2017

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Recapitulatiestaat
Organiserende Instantie
Nederlandsde Korthals Griffon Club geen diploma   3
Datum 17-8-2018 C diploma   11
Plaats Lage Mierde B diploma   15
Standaard Jachthonden Proef A diploma   1
disk   2
      proeven

 
 
  voorjager naam hond a b c d e f g h i j C B A
1 Han  Ermers Tosca 1 7 8 9 10 9 10 6 0 - 43 XXX XXX
2 Theo Witjes Diana 2 8 8 10 10 10 10 10 9 - 46 75 XXX
3 Lieske Gijsbertsen Jikke van het Rotherink 3 10 9 10 10 9 10 10 10 7 48 78 95
4 Angeline Tijssens Wobke 4 8 8 10 6 9 6 9 9 - 41 65 XXX
5 Anne Koopmans Tinus van de Vloedsteeg 5 8 9 9 10 8 10 10 10 - 44 74 XXX
6 K. Blokland Gaya Bohemská Perla 6 6 9 10 8 10 7 10 10 - 43 70 XXX
8 Hettie wouda Echium Aster v t'Holtlaand (Casper) 8 0 0 6 0 0 0 0 0 - XXX XXX XXX
9 Jack Verkennis glen van de wieler velden 9 8 9 9 9 7 10 10 0 - 42 XXX XXX
10 Dave Brendel Iris v.d. perwaborg 10 10 10 8 10 10 8 10 6 0 48 72 XXX
11 Peter Laar van ARON PERFECTA CARITAS 11 9 10 6 9 8 10 8 10 - 42 70 XXX
12 Peter Hansum Tina van de Vloedsteeg 12 10 10 8 10 10 8 0 9 - 48 XXX XXX
13 Jan Aalbers Agáta od Chlumínské kamizolky 13 9 9 8 8 8 10 6 9 - 42 67 XXX
14 Marjan Raanhuis Rowantree's Anne Teis 14 9 6 10 6 9 10 6 9 - 40 65 XXX
15 Anke van Krimpen Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy') 15 8 9 10 8 9 8 8 9 - 44 69 XXX
16 Hélène van Deursen Loulou 16 - - - - - - - - - XXX XXX XXX
19 John Thewissen Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty 19 9 9 10 10 10 10 10 0 - 48 XXX XXX
20 Simone van Hulst Qwen v.d Vlasroot 20 8 7 7 8 6 7 7 7 - 36 57 XXX
21 Martin Melissen Cadiz van 't Rijnsdael 21 8 8 10 10 10 10 8 10 - 46 74 XXX
22 Edward Daanen cir od balaku 22 9 9 10 9 DISK 9 8 - - Disk XXX XXX
23 Carmen Wolters-Verdonk Chess v.'T Rijnsdael 23 10 10 10 10 10 10 10 6 0 50 76 XXX
24 sandra lansink Gery ze Smilovic  24 10 9 10 10 8 10 0 8 - 47 XXX XXX
25 Els Pouw Jill van de Wielervelden 25 9 8 9 9 9 9 0 6 - 44 XXX XXX
26 Els Melissen Quint van de Schrikheide 26 7 6 10 7 6 0 0 - - 36 XXX XXX
27 Cor Verweel IRR  V.H ROTHERINK    [Morris] 27 9 9 8 8 9 8 6 10 0 43 67 XXX
28 Gerrit-Jan Brunink Troll van de Boomgaard (Charlie) 28 7 7 7 8 7 8 6 9 - 36 59 XXX
29 piet  wester Hilka van de Wielervelden ("Beer") 29 - - - - - 0 DISK - - Disk XXX XXX
30 Marjan timmer Lasha Hestrell du Coin de la Bruyere 30 6 8 0 6 6 0 7 0 - XXX XXX XXX
31 geurt van den brink Greta ze smilovic 31 8 8 6 10 9 7 0 10 - 41 XXX XXX
32 jan verdoorn Iago vd wielervelden 32 8 6 8 8 7 7 0 7 - 37 XXX XXX
33 Toon Hulshof Saar 33 - - - - - 9 0 - - XXX XXX XXX
34 toos peeters Aura v.d boomgaard 34 7 7 10 10 8 10 0 0 - 42 XXX XXX
35 Anoeska van Slegtenhorst De Malushoeve Viera 35 6 6 9 9 8 10 10 6 - 38 64 XXX
36 Peter Kluft Amit 36 8 7 7 7 6 8 9 0 - 35 XXX XXX
 
 
 
 
 
 
Uitslag CACIT I.B Najaarswedstrijd Continentaal I solo, Sint Annaland 11-10-17
naam hond voorjager ras geboortedatem kwalificatie
Questo TOM Joa Meeusen van Die Epagneul Breton 03-11-2013 Ins
Hoshi van de Kreppelse Heide Theo Carbijn Duitse Staande Hond (langhaar) 11-04-2011 gpt
Dali Asisi van Kallisto Dianne B.J.T.ter Huurne Duitse Staande Hond (korthaar) 11-03-2013 el
Frodo v.d. wiellervelden Christo Baars Griffon Korthals 25-07-2013 gpt
Mia v.d. Woltdonk Joop van Bokhoven Griffon Korthals 19-11-2008 gpt
Nino de Casa Ato G.J.Scheffer Epagneul Breton 23-05-2013 el
Caron vh Patrijzenweitje C.L.v.d.Voorn Griffon Korthals 16-11-2010 el
Ubric van het Axelse Jan van Cadsand Epagneul Breton 26-08-2014 gpt
ARKO (roepnaam ASTOR) Frans Beck Duitse Staande Hond (langhaar) 23-09-2013 el
Aaron Chasse au bon Vent Rene Braspenning Duitse Staande Hond (korthaar) 16-04-2014 gpt
drieck ruisseau de betail T.Hart-Hofman Epagneul Breton 22-01-2008 gpt
Jacky (Browny) v.d. Pierschehille Hans van Rinkem Duitse Staande Hond (korthaar) 13-03-2015 gpt
 
 
Uitslag Jeugd najaarsveldwedstrijd continentaal 1 rubr. B, Sint Annaland 23-09-17
naam hond voorjager ras geboortedatem kwalificatie
Aira Sky van de Maasduinhoeve Erwin Zank Duitse Staande Hond (langhaar) 26-01-2016 geen
Kelvin v.d. Pierschehille Hans van Rinkem Duitse Staande Hond (korthaar) 20-01-2016 geen
Quodian's Madame Jeanette Tim Buiting Hongaarse staande hond Vizsla Korthaar 24-02-2016 geen
Loran Ruisseau de Bétail C.A.van Ballegooijen Epagneul Breton 01-07-2015 geen
Zoë Venaticus Major Thekla Bluernink-Holkenborg Cesky Fousek 16-05-2016 geen
Perdix du Clos de Reve d'Or Nelleke Visbeen Duitse Staande Hond (korthaar) 12-06-2016 geeen
zicco venaticus major Karel Brusten Cesky Fousek 16-05-2016 geen
Quirl II vom Birkengrund Andreas Bollermann Duitse Staande Hond (draadhaar) 22-02-2016 1G
Kunho v.d. Kreppelse Heide Ad Bekkers Duitse Staande Hond (langhaar) 31-08-2015 geen
Klaartje Peter Aversteeg Hongaarse staande hond Vizsla Korthaar 23-08-2015 2G
kirra v.d kreppelse heide Dio van Bragt Duitse Staande Hond (langhaar) 31-08-2015 geen
Caya van de Boomgaard Jilles Heringa Griffon Korthals 23-04-2016 EV

 

 
 
Recapitulatiestaat SJP Proef Lage Mierde 18-08-17
Organiserende Instantie       Nederlandse Korthals Griffon Club geen diploma   9
Datum       18-8-2017             C diploma   8
Plaats       Lage Mierde           B diploma   10
Standaard Jachthonden Proef                         A diploma   3
                          disk   6
    proeven   totaal Deelname 36
naam hond voorjager a b c d e f g h i j Diploma C B A
Gyrr Bohemska Perla Julie Huizinga 0 6 8 6 0 8 0 0 - - geen XXX XXX XXX
Tosca Han  Ermers 6 8 10 7 9 7 10 0 - - C 40 XXX XXX
Wobke Angeline Tijssens 0 8 9 0 - - 0 0 - - geen XXX XXX XXX
Era Bohemská perla Anna van den Berg 8 9 10 10 9 9 10 9 - - B 46 74 XXX
Tosa v.d. Boomgaard Roepnaam Scotty John Thewissen 10 8 9 6 10 10 10 9 6 0 B 43 72 XXX
Bonny van het Vreebroek margot slangen - - - - - - - - - - afgemeld XXX XXX XXX
De Malushoeve Viera Anoeska van Slegtenhorst 8 8 9 9 7 7 7 6 - - B 41 61 XXX
Nadine z Têsinovskych bukû Albert Schurgers 9 9 9 - - - - disk - - Disk XXX XXX XXX
Finou v.d. Mennink Weide Martine Brenkman-Bongers 9 10 10 8 9 8 8 6 7 6 A 46 68 81
ARON PERFECTA CARITAS Peter Laar van 9 10 0 9 - 7 6 0 - - geen XXX XXX XXX
Tara od Jemiluk Jeroen van Eijk 10 10 10 9 9 9 8 9 7 9 A 48 74 90
IRR  V.H ROTHERINK    [Morris] Cor Verweel 9 9 8 10 - 9 0 disk - - Disk XXX XXX XXX
Chess v.'T Rijnsdael Carmen Wolters-Verdonk 9 9 10 10 10 8 10 9 8 7 A 48 75 90
Caya van de Boomgaard Jilles Heringa 6 6 7 7 0 6 0 - - - geen XXX XXX XXX
Tinus van de Vloedsteeg Anne Koopmans 7 8 10 10 8 8 9 9 - - B 43 69 XXX
Rowantree's Anne Teis Marjan Raanhuis 8 8 7 10 8 10 6 6 - - B 41 63 XXX
Cadiz van 't Rijnsdael Martin Melissen 7 10 10 9 10 8 0 7 - - C 46 XXX XXX
De Malushoeve Kovar Denhard van der Slikke 8 10 0 8 6 8 0 0 - - geen XXX XXX XXX
Kamila van het Rotherink Miriam Lentjes-Meertens 7 7 8 9 10 10 7 8 - - B 41 66 XXX
Ex vom Bornebrink Dimitry Donders 10 9 10 10 8 10 10 0 - - C 47 XXX XXX
Dayko van de Notenhof Ben Luten 10 10 7 6 6 8 0 7 - - C 39 XXX XXX
Flora van Wold en Aa Harrie de Lang 8 8 10 8 9 9 6 8 - - B 43 66 XXX
Agáta od Chlumínské kamizolky Jan Aalbers 8 10 10 8 6 9 6 6 - - B 42 63 XXX
Elainne Koko of Coopers Border ('Gypsy') Anke van Krimpen 9 9 0 9 7 6 0 6 - - geen XXX XXX XXX
San Martin Nijenhuis 8 9 10 9 0 10 6 0 - - geen XXX XXX XXX
Chaz-Boaz van het Patrijzenweitje Henk Edgar 9 10 10 10 10 9 10 10 6 0 B 49 78 XXX
Weylin Venaticus Major Jaco van Duijn 10 8 9 7 9 6 0 7 - - C 43 XXX XXX
Conium Aster v. 't Holtlaand Edwin Van Halteren 10 8 - - disk 9 7 7 - - Disk XXX XXX XXX
Wood carien ijdema 6 0 10 - 0 0 0 - - - geen XXX XXX XXX
Iago vd wielervelden janny verdoorn - - - - - 8 disk - - - Disk XXX XXX XXX
Iris v.d. perwaborg Dave Brendel 10 10 9 10 10 9 10 9 - - B 49 77 XXX
Jonesy van de Perwaborg VJP HZP Saskia Schellekens 7 6 10 9 9 8 0 8 - - C 41 XXX XXX
Walske Klaas Niewold 0 0 10 7 9 0 0 0 - - geen XXX XXX XXX
MARIE V.D. KIEVITSBERG Peer Geboers 8 10 7 8 9 9 8 0 - - C 42 XXX XXX
Bertus vd Kivietsbergen Peter van Kemeande - - - - - disk - - - - Disk XXX XXX XXX
Gaya Bohemská Perla Katja Blokland 7 10 - - - 10 7 disk - - Disk XXX XXX XXX
Jill van de Wielervelden Els Pouw 10 8 9 9 7 - - - - - C 43 XXX XXX

 

23-04-2016