Tentoonstellingsuitslagen

 
Crufts 2020

Keurmeester:  Miss E A Ingram (Republic of Ireland)

reuen
1ste plaats in Post Graduate Class: Otis vd Wielervelden
fokker: Adrie Driessen, eigenaar: Erik De Haan, handler: Suzanne De Haan
5de plaats in Open class: Winter's Graceful R-Jagger
fokker en handler: Evi Bloemen, eigenaar Adrie Driessen

teven
1ste plaats in Open Class, CC en BOS: Luna vd Wielervelden
fokker en eigenaar: Adrie Driessen, handler: Evi Bloemen

Er waren dit jaar maar liefst 9 griffons, nog een aantal Braque d'Auvergne en veel waterspaniels die alle tegen elkaar moesten. Toch weer beste reu en beste teef voor de griffon!  Igor vd Wielervelden en Luna vd Wielervelden, en dan Otis vd Wielervelden die ook een 1ste plaats wegkaapte!

 Martinidogshow, Groningen, 1-3-2020

Jeugdklasse teven

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend CAC BOB
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

Gryff vom Nussbach, 2e Uitmuntend
E/H: J. Toonk-Reijmer 
F: I. Fichelmann

Fairytale Ronja v.d. Notenhof, 3e Zeer Goed
E/H: M. L. Vroon
F: H.M.J. Van Gils

Martinidogshow, Groningen, 29-2-2020

Jeugdklasse teven
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend CAC BOB, Nederlands Jeugdkampioen
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

Dogshow Eindhoven 8-2-20

Jeugdklasse Reuen:
Falkor van de Notenhof 1ZG

Duits Jeugdkampioen

Olivia Kaya du Coin de la Bruyere
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

Jutland, Denemarken, 8-2-2020, 

Olivia Kaya du Coin de la Bruyere, 1e Uitmuntend, jeugdCAC
en de titel Deens jeugdkampioen
E/H: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

 
Paris Dogshow 12/01/2020
 

Mitch vd Wielervelden: 1Exc Openklas, CAC-CACIB, BOB
Eigenaar en fokker Adrie Driessen, handler Evi Bloemen 
Winter's Graceful R-Jagger: 1Exc Gebruikshondenklas, RCAC-RCACIB
Eigenaar Adrie Driessen, fokker Evi Bloemen, handler Evi Bloemen 


Nederlands Jeugdkampioen 

Otis (Rakker) van de Wielervelden
eigenaar: Erik de Haan
fokker: Adrie Driessen

Kerstwinner Gorinchem

 

keurmeester Rinnie Leenen-Compen

Reuen:
Otis vd Wielervelden:
1U Jeugdklas, RCAC, Jeugdwinner'19
eigenaar Erik De Haan, Handler Suzanne de Haan, fokker Adrie Driessen
Winter's Graceful R-Jagger:
1U Gebruikshondenklas, Beste Gebruikshond, CAC, CACIB, Winner'19, BOB, BIG II Gebruikshonden 
eigenaar Adrie Driessen, handler en fokker Evi Bloemen

Teven:
Olivia Kaya Du Coin de la Bruyére:
1U Jeugdklas, Beste Jeugdhond, CAC, Jeugdwinster'19, BOS
eigenaar en handler Rie Junge Larsen, fokker Wenny Schreur
Kaya Hestrell Du Coin de la Bruyére: 1U Openklas, RCAC, CACIB,
eigenaar en fokker Wenny Schreur, handler Evi Bloemen

 Champion International d’ Exposition

 

Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
E/F: W.A. Schreur
 

VDH Hundeausstellung Kassel, 8-12-2019

 

Olivia Kaya du Coin de La Bruyere, 
1e Uitmuntend, jeugd CAC en BOB
E/ H: R. Junge
F: W.A. Schreur 

Dogshow Kassel (Ge), 7-12-2019

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1st Excellent, Youth CAC, BOB
VDH  Junior Champion
E/H: R. Junge Larssen
F: W.A. Schreur

 Nederlands Kampioen 
 

Per 02-11-2019
Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
eigenaar/fokker W.A.Schreur

 Deense Winner Show, Herning, 3-11-2019

 

Jeugdklasse:
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère
1e Uitmuntend/Excellent JeugdCAC/youthCAC  BOB
E/H: R. Junge
F: W.A. Schreur

Jeugdklasse: Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend JeugdCAC BOB
Deens Jeugdwinster ‘19, Deens Winster’19 en Deens raswinnaar 2019
E/H: R. Junge
F: W.A. Schreur

 Bleiswijk, Dogshow, 2-11-2019/3-11-2019

 

Open Klasse teven: Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
1e uitmuntend CAC CACIB BOB
E/H/F: W.A. Schreur
Jeugdklasse reuen: Otis vd Wielervelden, 1e Uitmuntend CAC

E/H: fam de Haan
F: A. Driessen

Open Klasse reuen: Winter's Graceful R-Jagger

1e uitmuntend BOB CAC CACIB 
Fokker en handler Evi Bloemen
eigenaar Adrie Driessen

20-10-19 Maubeuge (Fr)

 

Tussenklasse, keurmeester Mevrouw Rochebeuf (ras en groep)

Winter's Graceful R-Jagger, 1e U, CAC, BOB, BIG II,
Fokker en handler Evi Bloemen

eigenaar Adrie Driessen

12-10-2019 Dortmund, Bundessieger en Herbstsieger Ausstellung

 

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, 1e Uitmuntend, jeugd CAC, Herbst-Jugendsieger, Beste Jeugdhond en BOB
 
 
29-09-2019 Internationale Hondententoonstelling Maastricht
Jeugdklas
Otis v.d. Wielervelden, 1ZG
Tussenklas
Merlin v.d. Wielervelden, 1U CAC, CACIB, BOB, BIG II
 
22-9-2019 International dog show in Ballerup Danish kennel club

Puppyclass
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère, Veel Belovend en Beste pup
E/h: R. Junge Larsen
F: W.A. Schreur

19/9-2019 Driffield champ show. (UK)
Import register puppy dog.
Orson (Tortan) Glen du Coin de la Bruyère
3e plaats en Crufts 2020 kwalificatie
E/H: J. Hawthorn
B: W.A. Schreur

 
 
17-08-2019 Int. Hondenshow Mechelen (B)

 

Puppyklasse:

Ozzie Kaya du Coin de la Bruyère, Veel Belovend en Beste PUP  

Eig: Mathias Verhaeghen

F: Wenny Schreur

H: Evi Bloemen

 
Nationale d'élevage, 4/8/2019 à Nivelles, België

Teven:

Openklas, Luna vd wielervelden: 1Exc, CAC, BOS, fokker en eigenaar: Adrie Driessen
Tussenklas, Nadine vd wielervelden: 1Exc, RCAC, fokker: Adrie Driessen eigenaar: Math Wijnands
Jeugdklas, Romy vd Uilenberg: 1 Exc,  fokker en eigenaar Luc Daems
                  Orlina vd wielervelden: 2Exc, fokker en eigenaar: Adrie Driessen 

Reuen:

Tussenklas, Mitch vd Wielervelden: 1exc, fokker en eigenaar Adrie Driessen
Jeugdklas, Winter's Graceful R-Jagger: 1exc, Beste Jeugdhond, fokker: Evi Bloemen, eigenaar: Adrie Driessen 
                  Oran du Haut de la Prairie: 2 exc, fokker: Roullois Michel et Nicole, eigenaar: Luc Farms

Stichting Limburgia Hondenshow, 06-07-19
Gebruikshondenklasse, van de Wielervelden, 1U, CAC/CACIB, Beste reu, Best of Breed
Tussenklasse, Nadine van de Wielervelden, 1U, CAC, CACIB, Beste teef
Openklasse, Luna van de Wielervelden, 1ZG
 
 
Open Show at Fyn 30-06-19
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)

Very promising, Best youngest puppy, BIS4
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

Nationale d'Élevage zondag 23 juni 2019, Chateau de Rambouillet 

(voor foto's (gemaakt door Adrie Driessen) klik hier) 

Jeugd Klasse reuen:
Winter's Graceful R-Jagger, 1e U 
Jeugd Klasse teven:
Orlina van de Wielervelden, U
Tussen Klasse reuen:
Mitch van de Wielervelden, U en geselecteerd voor beste oog
Merlin van de Wielervelden, U
Open Klasse teven:
Isis van de Wielervelden, U
 
Show in Jutland international Danish kennelclub, 23-6-2019

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
Jongste puppyklas, Veel Belovend, Beste pup van het ras
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

Show in Jutland international Danish kennelclub, 22-6-2019

Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
Jongste puppyklas, Veel Belovend, Beste pup van het ras
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur

 
Kampioensclubmatch 15-06-2019
 
Beste Reu
 
Frodo v.d. Wielervelden
eigenaar: Christo Baars
Best of Breed:
Beste Teef:   
Wobke 
eigenaar:  Angeline Tijssens
 
Volgno Hond Reu/Teef geb.dat. Eigenaar Klasse Uitslag  
1 Fier Figge v.d. Notenhof reu 18-2-2019 M. Nijsse-Wisse Jongste puppyklasse 2 VB  
2 Fritz v.d. Notenhof reu 18-2-2019 B.P.Bos Jongste puppyklasse 3 VB  
3 Dr. Watson du coin de la Bruyere reu 11-1-2019 Ron Visser Jongste puppyklasse VB  
4 Remus reu 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse 4 VB  
5 Ranger reu 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse VB  
6 Falkor v.d. Notenhof reu 18-2-2019 A.A.C. Donders-Jonk Jongste puppyklasse 1 VB  
7 Finn Filou v.d. Notenhof reu 18-2-2019 D.D.Jansen-Raben Jongste puppyklasse abs  
8 Guus (Otis du coin de la Bruyere).  reu 11-1-2019 K. Van Rossum Jongste puppyklasse VB  
60 Rob reu 19-12-2018 Rolf Martin Schlichtenbrede Jongste puppyklasse VB  
9 Ward reu 30-11-2015 M. Venstra Open klasse 2 ZG  
10 Wigger v.d. Wielervelden (roepnaam: Djust) reu 30-11-2015 Familie van der Voort Open klasse 3 ZG  
11 Echium Aster van t Holtlaand reu 15-12-2015 H.W. Wouda Open klasse 1 U  
12 Dakota Ploma v.d. Notenhof reu 28-12-2015 M. Nijsse-Wisse buiten mededingingsklasse 1  
13 Wood reu 30-11-2015 A.C. Halderman buiten mededingingsklasse 2  
14 Milan v.d. Wielervelden (roepnaam: Tjalle) reu 26-10-2017 Familie van der Voort Tussenklasse 3 U  
15 Merlen v.d. Wielervelden reu 26-10-2017 Mitch Agelink Tussenklasse 4 U  
16 Eazy Lewis v.d. Notenhof reu 20-11-2017 D.E. Snieder Tussenklasse ZG  
17 Mitch v.d. Wielervelden reu 26-10-2017 Adrie Driessen Tussenklasse 2 U  
18 Winter's Graceful R-Jagger reu 17-4-2017 Adrie Driessen Tussenklasse 1 U  
19 Eduke v.d. Notenhof reu 20-11-2017 M.J. Aalbers Tussenklasse ZG  
20 Joost v.d. Boomgaard reu 23-12-2017 Margit Brandse Jeugdklasse  G  
21 Otis v.d. Wielervelden  (roepnaam Rakker) reu 25-8-2018 Erik de Haan Jeugdklasse  1 U res CAC
22 Quater reu 11-4-2018 Patrick Assink Jeugdklasse  3 ZG  
23 Quentin reu 11-4-2018 Patrick Assink Jeugdklasse  2 ZG  
24 Glen v.d. Wielervelden reu 15-3-2014 Jack Verkennis gebruikshonden G  
25 Enrico Karel of Coopers Border reu 1-4-2014 Erik de Haan gebruikshonden 3 ZG  
26 Caron v.h. Patrijzenweitje reu 16-11-2010 Cor van de Voorn gebruikshonden 2 U  
27 Frodo v.d. Wielervelden reu 25-7-2013 Christo Baars  gebruikshonden 1 U CAC
28 Edieu Kazimir Of Coopers Border reu 1-4-2014 J v Bokhoven Kampioensklasse 1 U  
29 Boris v.d. Mennink Weide reu 8-10-2009 Ronald Strous Veteranenklasse 1 U  
30 Fairytale Ronja v.d. Notenhof teef 18-2-2019 Malou Vroon Jongste puppyklasse 2 VB  
31 Rowina teef 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse 1 VB  
32 Freya Orsa Kaya du coin de la bruyere  teef 11-1-2019 Stephan van der Kleij Jongste puppyklasse 3 VB  
33 Dorka vom Osburger Wald (Maya) teef 6-12-2018 Teade Bruinsma Puppyklasse 1 VB  
34 Wobke teef 30-11-2015 Angeline Tijssens Open klasse 1 U CAC/BOB
35 Lahja teef 29-6-2015 Teunis den Hartog Open klasse ZG  
36 Walske (roepnaam Teuntje) teef 30-11-2015 Klaas Niewold Open klasse 3 U  
37 Amy of Dexters day dream teef 10-6-2012 A. M.Clemens/M Klinkhamer Open klasse ZG  
38 Caya v.d. Boomgaard teef 23-4-2016 J.W. Heringa Open klasse 2 U res CAC
39 Cloudy v.h. Patrijzenweitje teef 16-11-2010 Mark Sens Open klasse G  
40 Elatine Aster van 't Holtlaand (roepnaam Tessa) teef 15-12-2015 Leonie Bakker Open klasse ZG  
41 Leila v.d Boomgaard teef 20-2-2014 F.Bours Open klasse ZG  
42 Jill v.d. Wielervelden teef 8-10-2015 Els Pouw - Wever Open klasse ZG  
43 Isis vd Wielervelden teef 14-4-2015 Adrie Driessen Open klasse 4 ZG  
44 Elynn Pleun v.d. Notenhof  NJK '18, JW'18, W'18 teef 20-11-2017 M.F.E. Brenkman-Bongers en D. Brenkman Tussenklasse 3 U  
45 Glacier`s Lady Liberty teef 5-7-2017 Patrick Assink Tussenklasse 4 U  
46 Djura Jagstjagers teef 24-6-2017 Jet Ripping Tussenklasse ZG  
47 Jofel v.d. Boomgaard teef 23-12-2017 Hans van Houten Tussenklasse 1 U  
48 Fragaria Aster van 't Holtlaand teef 31-8-2017 H v Dalen Tussenklasse 2 U  
49 Nadine v.d. Wielervelden teef 18-1-2018 M.R.G. Wijnands Jeugdklasse  3 ZG  
50 Queen (Roepnaam Nanne) teef 11-6-2018 Patrick Assink Jeugdklasse  2 U  
51 Chyra vom Osburger Wald teef 30-10-2017 H.W Toonk Tussenklasse ZG  
52 Orlina v.d. Wielervelden teef 25-8-2018 Adrie Driessen Jeugdklasse  1 U  
53 Brida teef 1-12-2017 Rubia Bakker Jeugdklasse  4 ZG  
54 Olita v.d. Wielervelden teef 25-8-2018 B.J. v.d. Aa Jeugdklasse  abs  
55 Chess van 't Rijnsdael teef 19-8-2014 Carmen Wolters-Verdonk gebruikshonden 1 U  
56 NL & INT.SH.CH. Eloise Kylie of Coopers Border, NJK'15, BeNeLuxW'15 teef 1-4-2014 B.E. v.d. Burgt Kampioensklasse 1 U  
57 Nina Ricci v.d. Westenholter Stins teef 28-9-2006 J.E.Breukelaar Veteranenklasse ntk  
58 Angel v.h. Patrijzenweitje teef 17-7-2008 A.F.A.M. van Oerle van der Vaart Veteranenklasse 2U  
59 Mia v.d. Woltdonk teef 19-11-2008 J v Bokhoven Veteranenklasse 1U  
61 Gina vd Woltdonk teef 0-1-1900 A Janssen Veteranenklasse 3 U  
Austrian Winner 2019, Wels,15-6-2019

Kaya Hestrell du Coin de la Bruyère
Open class: 1e U CAC CACIB BOB Austrian Winner 2019
E: WA Schreur
H: E Bloemen
F: WA Schreur

Pinkstershow 2019
Open klasse teven: Elynn Pleun vd Notenhof (JW '18, W'18, NJK "18), 1U , CAC/CACIB, BOB, BIG3
Veteranenklasse teven: Mia van de Woltdonk, 1U, Res.CAC, Beste Veteraan
 
National Danish Kennelclub, 9-6-2019 Falster (DK)
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
VB babyklasse
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur
 
Open Show 30-05-19  Dyrehavsbakken (DK) 
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
VB babyklasse, BOB en Beste baby van de show
Eigenaar/handler R.Junge Larsen
Fokker: W.A.Schreur
 
International dogshow Oss, 25-05-19
Oceane de la Vallee de Senlis
jeugdklasse, 1eU, CAC, Beste teef, jeugdhond, BOB
 
Dortmund, 17/19 mei 2019  

Elynn Pleun vd Notenhof (JW '18, W'18, NJK "18)
Open klasse: 1U , CAC/CACIB, BOB, VDH Europasieger 2019

 
 
 
 
 
Roskilde (DK) 12-05-19
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
VB babyklasse
Eigenaar/handler R.Junge
Fokker: W.A.Schreur
 
 
Roskilde (DK) 11-05-19

 
Olivia Kaya du Coin de la Bruyère (geb.11-01-19)
VB babyklasse
Eigenaar/handler R.Junge LarsenFokker: W.A.Schreur
 
 
 
 
Merlin vd Wielervelden: 
Nederlands Jeugdkampioen 2018
Kampioenschapsdiploma
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink
 
 
Kerstshow venray

Merlin vd Wielervelden: 1e uitmuntend, CAC, BOB
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink
 

Amsterdam Winner Show 2018

 

    Kwalificatie

   Resultaat

    Klas

    Naam v.d. Hond

    Eigenaar(s)

1

Uitmuntend

Reserve CAC
JEUGD WINNER 2018

Jeugd

 Merlin V.d. Wielervelden (2235)

NL Agelink, Mitch

1

Uitmuntend

BEST OF BREED,  CACIB,  CAC

Kampioen

 Hermes De La Plaine Giboyeuse (2236)

FR Leclerc, Irene

1

Uitmuntend

BEST OF OPPOSITE SEX, BEST Jeugd,  CAC

Jeugd

 Elynn Pleun V.d. Notenhof (2237)

NL Brenkman-Bongers, M.F.E.

 
 
 
Maastricht, 29/30 september 2018

Zaterdag 29/09
Merlin vd Wielervelden: 1U Jeugdklas, Beste Jeugdhond, CAC, BOB
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink


Zondag 30/09
Merlin vd Wielervelden: G Jeugdklas
Fokker: Adrie Driessen
Eigenaar: Mitch Agelink
Handler: Maud Agelink


Keesje vd Wielervelden: 1U Openklas, CAC-CACIB, BOB
Fokker en eigenaar: Adrie Driessen
Handler: Evi Bloemen

 
 
 
 
Luik, Masters Trophee 2018