Uitslag Kampioenschapsclubmatch 2018

Best of Breed:
Beste Reu
Pan
eigenaar  Peter Quinke
Beste Teef: Mia van de Woltdonk
eigenaar J.L. van Bokhoven
Catalogusnummer Stamboeknaam R/T Geboorte datum Eigenaar Klasse  Uitslag
1 Joost v.d. Boomgaard reu 23-12-17 Margit Brandse jongste pup abs
2 Eazy Lewis v.d. Notenhof reu 20-11-17 D.E. Snieder puppy 2VB
3 Tjalle van de Wielervelden reu 26-10-17 E.van der Voort puppy 1VB
4 Eduke van de Notenhof reu 20-11-17 Marjon Aalbers puppy abs
5 Cadiz van ’t Rijnsdael; roepnaam Noppes reu 19-8-14 Martin Melissen Open K ZG
6 Echium Aster van “t Holtlaand reu 15-12-15 H.W Wouda Open K 4U
7 Ward reu 30-11-15 M Venstra Steunebrink Open K U
8 Iago van de Wielervelden reu 14-4-15 JM Verdoorn Open K 3U
9 Wigger roepn Djust reu 30-11-14 E.van der Voort Open K U
10 Pan reu 21-04-16 Peter Quinke Open K 1U CAC/BOB beste reu
11 Jimmy reu 10-5-14 Frans van Gulik Open K 2U
12 Monty du Barbu des Carpates reu 5-11-16 Monique Mannee tussenkl 1U
13 Buddy v.h. Vreebroek reu 29-8-16 H. Janssen tussenkl 2ZG
14 Quint v.d. Schrikheide roepnaam Joep reu 2-5-17 Martin Melissen voorbrenger Els Melissen Jeugd 2U
15 NOUK DE LA PLUME D’ARGENT reu 8-4-17 A.A.P. LOOPUYT Jeugd 1U
16 Caron v.h.Patrijzenweitje reu 16-11-10 c.l.v.d.voorn gebr. h. 1U
17 Enrico Karel of Coopers Border reu 1-4-14 E. de Haan gebr. h. 2U
18 NED.KAMP. EDIEU KAZIMIR OF COOPERS BORDER CW’15, NJK’15 reu 1-4-14 J.L. VAN BOKHOVEN kamp. kl 1U resCAC
19 Elynn Pleun v.d. Notenhof teef 20-11-17 M.F.E. Brenkman-Bongers puppy 1VB
20 Banjer, roepn Brecht teef 1-12-17 R van der Meer puppy B
21 Ella – Elizabeth Katharina vd Notenhof teef 20-11-17 A.H.G. Weijland-ter Woorst puppy 2VB
22 Caya vd Boomgaard teef 23-4-16 Jilles Heringa Open K 1U
23 Chibbe Jagstjägers teef 6-5-13 F. Kranenburg Open K 4ZG
24 Eruca Aster v. ’t Holtlaand, roepnaam Fyrza teef 15-12-15 E.I. de Vries-Holm Open K G
25 Teuntje teef 30-12-15 Klaas Niewold Open K 2U
26 Glacier`s Lady Liberty teef 05-07-17 Patrick Assink Jeugd 1U resCAC
27 Queen van de Uilenberg teef 21-1-17 E. Pruiksma Jeugd 3ZG
28 Djura ( Jagstjägers) teef 24-6-17 Jet Ripping Jeugd 2U
29 NED.&INT.SH.KAMP. ELOISE KYLIE OF COOPERS BORDER NJK’15 teef 1-4-14 B.E. VAN DE BURGT kamp. kl 1ZG
30 MIA V.D. WOLTDONK INT.WORKING&BEAUTY CH., INT. WORKING CH., INT.CH., INT.SH.CH., BELG.CH., VJP, HZP, UV’10 teef 19-11-08 J.L. VAN BOKHOVEN veteraan 1U CAC beste teef
31 Wobke teef 30-11-15 A. Tijssens Open K 3ZG