Uitslagen Clubmatch NKGC 2019

Datum: 15-06-2019
Locatie: Fort Uithoorn, Uithoorn
Keurmeesters: mevrouw Reeskamp-Blok, meneer Hochstenbach

Beste Reu Frodo v.d. Wielervelden
eigenaar: Christo Baars
Best of Breed:
Beste Teef:
Wobke
eigenaar:  Angeline Tijssens
Catalogusnummer Stamboeknaam Reu/Teef Geboorte datum Eigenaar Klasse Uitslag
1 Fier Figge v.d. Notenhof reu 18-2-2019 M. Nijsse-Wisse Jongste puppyklasse 2 VB
2 Fritz v.d. Notenhof reu 18-2-2019 B.P.Bos Jongste puppyklasse 3 VB
3 Dr. Watson du coin de la Bruyere reu 11-1-2019 Ron Visser Jongste puppyklasse VB
4 Remus reu 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse 4 VB
5 Ranger reu 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse VB
6 Falkor v.d. Notenhof reu 18-2-2019 A.A.C. Donders-Jonk Jongste puppyklasse 1 VB
7 Finn Filou v.d. Notenhof reu 18-2-2019 D.D.Jansen-Raben Jongste puppyklasse abs
8 Guus (Otis du coin de la Bruyere). reu 11-1-2019 K. Van Rossum Jongste puppyklasse VB
60 Rob reu 19-12-2018 Rolf Martin Schlichtenbrede Jongste puppyklasse VB
9 Ward reu 30-11-2015 M. Venstra Open klasse 2 ZG
10 Wigger v.d. Wielervelden (roepnaam: Djust) reu 30-11-2015 Familie van der Voort Open klasse 3 ZG
11 Echium Aster van t Holtlaand reu 15-12-2015 H.W. Wouda Open klasse 1 U
12 Dakota Ploma v.d. Notenhof reu 28-12-2015 M. Nijsse-Wisse buiten mededingingsklasse 1
13 Wood reu 30-11-2015 A.C. Halderman buiten mededingingsklasse 2
14 Milan v.d. Wielervelden (roepnaam: Tjalle) reu 26-10-2017 Familie van der Voort Tussenklasse 3 U
15 Merlen v.d. Wielervelden reu 26-10-2017 Mitch Agelink Tussenklasse 4 U
16 Eazy Lewis v.d. Notenhof reu 20-11-2017 D.E. Snieder Tussenklasse ZG
17 Mitch v.d. Wielervelden reu 26-10-2017 Adrie Driessen Tussenklasse 2 U
18 Winter’s Graceful R-Jagger reu 17-4-2017 Adrie Driessen Tussenklasse 1 U
19 Eduke v.d. Notenhof reu 20-11-2017 M.J. Aalbers Tussenklasse ZG
20 Joost v.d. Boomgaard reu 23-12-2017 Margit Brandse Jeugdklasse G
21 Otis v.d. Wielervelden  (roepnaam Rakker) reu 25-8-2018 Erik de Haan Jeugdklasse 1 U res CAC
22 Quater reu 11-4-2018 Patrick Assink Jeugdklasse 3 ZG
23 Quentin reu 11-4-2018 Patrick Assink Jeugdklasse 2 ZG
24 Glen v.d. Wielervelden reu 15-3-2014 Jack Verkennis gebruikshonden G
25 Enrico Karel of Coopers Border reu 1-4-2014 Erik de Haan gebruikshonden 3 ZG
26 Caron v.h. Patrijzenweitje reu 16-11-2010 Cor van de Voorn gebruikshonden 2 U
27 Frodo v.d. Wielervelden reu 25-7-2013 Christo Baars gebruikshonden 1 U CAC
28 Edieu Kazimir Of Coopers Border reu 1-4-2014 J v Bokhoven Kampioensklasse 1 U
29 Boris v.d. Mennink Weide reu 8-10-2009 Ronald Strous Veteranenklasse 1 U
30 Fairytale Ronja v.d. Notenhof teef 18-2-2019 Malou Vroon Jongste puppyklasse 2 VB
31 Rowina teef 19-12-2018 Patrick Assink Jongste puppyklasse 1 VB
32 Freya Orsa Kaya du coin de la bruyere teef 11-1-2019 Stephan van der Kleij Jongste puppyklasse 3 VB
33 Dorka vom Osburger Wald (Maya) teef 6-12-2018 Teade Bruinsma Puppyklasse 1 VB
34 Wobke teef 30-11-2015 Angeline Tijssens Open klasse 1 U CAC/BOB
35 Lahja teef 29-6-2015 Teunis den Hartog Open klasse ZG
36 Walske (roepnaam Teuntje) teef 30-11-2015 Klaas Niewold Open klasse 3 U
37 Amy of Dexters day dream teef 10-6-2012 A. M.Clemens/M Klinkhamer Open klasse ZG
38 Caya v.d. Boomgaard teef 23-4-2016 J.W. Heringa Open klasse 2 U res CAC
39 Cloudy v.h. Patrijzenweitje teef 16-11-2010 Mark Sens Open klasse G
40 Elatine Aster van ’t Holtlaand (roepnaam Tessa) teef 15-12-2015 Leonie Bakker Open klasse ZG
41 Leila v.d Boomgaard teef 20-2-2014 F.Bours Open klasse ZG
42 Jill v.d. Wielervelden teef 8-10-2015 Els Pouw – Wever Open klasse ZG
43 Isis vd Wielervelden teef 14-4-2015 Adrie Driessen Open klasse 4 ZG
44 Elynn Pleun v.d. Notenhof  NJK ’18, JW’18, W’18 teef 20-11-2017 M.F.E. Brenkman-Bongers en D. Brenkman Tussenklasse 3 U
45 Glacier`s Lady Liberty teef 5-7-2017 Patrick Assink Tussenklasse 4 U
46 Djura Jagstjagers teef 24-6-2017 Jet Ripping Tussenklasse ZG
47 Jofel v.d. Boomgaard teef 23-12-2017 Hans van Houten Tussenklasse 1 U
48 Fragaria Aster van ’t Holtlaand teef 31-8-2017 H v Dalen Tussenklasse 2 U
49 Nadine v.d. Wielervelden teef 18-1-2018 M.R.G. Wijnands Jeugdklasse 3 ZG
50 Queen (Roepnaam Nanne) teef 11-6-2018 Patrick Assink Jeugdklasse 2 U
51 Chyra vom Osburger Wald teef 30-10-2017 H.W Toonk Tussenklasse ZG
52 Orlina v.d. Wielervelden teef 25-8-2018 Adrie Driessen Jeugdklasse 1 U
53 Brida teef 1-12-2017 Rubia Bakker Jeugdklasse 4 ZG
54 Olita v.d. Wielervelden teef 25-8-2018 B.J. v.d. Aa Jeugdklasse abs
55 Chess van ’t Rijnsdael teef 19-8-2014 Carmen Wolters-Verdonk gebruikshonden 1 U
56 NL & INT.SH.CH. Eloise Kylie of Coopers Border, NJK’15, BeNeLuxW’15 teef 1-4-2014 B.E. v.d. Burgt Kampioensklasse 1 U
57 Nina Ricci v.d. Westenholter Stins teef 28-9-2006 J.E.Breukelaar Veteranenklasse ntk
58 Angel v.h. Patrijzenweitje teef 17-7-2008 A.F.A.M. van Oerle van der Vaart Veteranenklasse 2U
59 Mia v.d. Woltdonk teef 19-11-2008 J v Bokhoven Veteranenklasse 1U
61 Gina vd Woltdonk teef 0-1-1900 A Janssen Veteranenklasse 3 U