Uitslagen kampioenschapsclubmatch 2022

Locatie: Recreatieboerderij “De Waltakke” te Lochem, Gelderland
Datum: Zondag 1 mei 2022

Ring 1 Reuen
Keurmeester: W. Hochstenbach

Ring 2 Teven
Keurmeester: L. Reeskamp-Blok

B.O.B. Cat. nr.: 26 Winter’s Graceful R-Jagger 17-4-2018 Adrie Driessen
B.O.S. Cat. nr.: 60 Wobke 30-11-2015
Angeline Tijssens

Uitslagen reuen

Catalogus nummer
C.A.C. 26
Reserve C.A.C. 25
Jeugd (1U) 6
Veteraan ( 1U)
Catalogusnummer Naam hond: Geboorte datum: Eigenaar: Klasse: Uitslag:
1 Ayoub vd Vijfde Weijde 3-9-2021 A.T.M. Hulst-Burghgraef Puppy VB 1
2 Bram 4-11-2021 Marja Bloothoofd Puppy VB 2
3 Harley Mo vd Notenhof 14-5-2021 Cédri Walckiers Jeugd Absent
4 Harloup vd Notenhof 14-5-2021 D.A.F. Donders Jeugd U 3
5 Hendrick’s Gregory Jack vd Notenhof 14-5-2021 Babette Waenink Jeugd ZG 4
6 Hubertus Bill vd Notenhof 14-5-2021 Frans van Gulik Jeugd U 1
7 Rhinevalley’s Mighty Malcolm 12-1-2021 Robert van der Kolk Jeugd U 2
8 Raymond des Rives de L’aure 24-8-2020 Brigitte Ruivenkamp Tussen U 1
9 Spot vd Wielervelden 2-10-2020 Natasja Hoogterp Tussen ZG 2
10 Echium Aster v.’t Holtlaand 15-12-2015 H.W. Wouda-van den Berg Open U 4
11 Falco vd Woltdonk 8-11-2019 Jochem Vlassak Open ZG
12 Falkor vd Notenhof 18-2-2019 A.A.C. Donders-Jonk Open U 2
13 Fritz vd Notenhof 2-12-2019 Barto Peter Bos Open U 1
14 Iago vd Wielervelden 14-4-2015 Jan Verdoorn Open Absent
15 Jimmy 10-5-2014 Frans van Gulik Open ZG
16 Monty du Barbu des Carpates 5-11-2016 Monique Mannee Open ZG
17 Nouk de la Plume d’Argent 8-4-2017 Loopuyt, A.A.P. Open Absent
18 Nyper van de Woltdonk 8-11-2019 Rik Benjamins Open U 3
19 Remus 19-12-2018 Patrick Assink Open Absent
20 Riff van de Wielervelden 3-3-2020 R. van Lohuizen Open U
21 Ward 30-11-2015 M. Venstra Steunebrink Open ZG
22 Caron vh Patrijzenweitje 16-11-2010 C.L. van der Voorn Gebruikshonden U 4
23 Doc 21-4-2016 Reiner Weidner Gebruikshonden Absent
24 Otis van de Wielervelden 25-8-2018 E. de Haan Gebruikshonden ZG
25 Spyro Du Ghandi Bleu 14-11-2019 M.J.M. Braspenning Gebruikshonden U 2
26 Winter’s Graceful R-Jagger 17-4-2018 Adrie Driessen Gebruikshonden U 1
27 Winter’s Graceful Storm 12-5-2019 Renske van Eldik Gebruikshonden U 3
28 Edieu Kazimir Of Coopers Border 1-4-2015 Joop van Bokhoven Kampioen U 1

Uitslagen teven

Catalogus nummer
C.A.C. 60
Reserve C.A.C. 68
Jeugd (1U) 32
Veteraan ( 1U) 68
Catalogusnummer Naam hond: Geboorte datum: Eigenaar: Klasse: Uitslag:
29 Anna Sara vd Vijfde Weijde 3-9-2021 Anneke Adriaansz Puppy Absent
30 Arran vd Vijfde Weijde 3-9-2021 Jan Haak Puppy VB 2
31 Winter’s Graceful Unique 7-10-2021 Renske van Eldik Puppy VB 1
32 Abby vh Havenbösjke 12-2-2021 Evelien Wijnands Jeugd U 1
33 Anoush vh Havenbosjke 12-2-2021 C.F. Beld Jeugd G
34 Cato Pouwehoeve 7-6-2021 Wim van der Lans Jeugd G
35 Fidelix Winter’s Dream 18-2-2021 Evi Bloemen Jeugd U 3
36 Guusje Pouwehoeve 7-6-2021 M. Kraaij Jeugd Absent
37 Hanneh Pip vd Notenhof 14-5-2021 Christiaan de Weerd Jeugd Absent
38 Hazien Terza vd Notenhof 14-5-2021 B.M. Rackwitsz-Adolfs Jeugd ZG
39 Hinde Kate vd Notenhof 14-5-2021 Marlies Schouten Jeugd ZG
40 Jamie Pouwehoeve 6-6-2021 Pascal Ligthart Jeugd G
41 Lara Pouwehoeve 7-6-2021 Anke van Krimpen Jeugd Absent
42 Rhinevalley’s Naughty Nerissa BemBem 12-1-2021 Joop van Bokhoven Jeugd U 4
43 U-Sara Ecuries de Baudecet 4-6-2021 Monique Mannee Jeugd U 2
44 Beau 1-12-2017 Rubia Bakker Open Absent
45 Cindy vh Vreebroek 15-1-2019 Marja Bloothoofd Open ZG
46 Elizabeth Katharina vd Notenhof 20-11-2017 Annemarie Weijland-ter Woorst Open G
47 Fairytale Ronja vd Notenhof 2019-02-18 Malou Vroon Open U 5
48 Griffon Vesta of Coopers Border 25-6-2019 I. F. J. van Maanen Open ZG
49 Indira Vom Feistenbach 17-3-2018 Jan Brüggemann-Mulders Open Absent
50 Jill van de Wielervelden 8-10-2015 Els Pouw Open ZG
51 Keesje vd Wielervelden 2-4-2016 Adrie Driessen Open ZG
52 Lahja 29-6-2015 Teunis den Hartog Open G
53 lmary hestrell du coin de la bruyere 16-12-2016 J.A.A. wagemakers Open U 2
54 Orsa Kaya du Coin de la Bruyere 13-1-2019 Stephan van der Kleij Open Absent
55 Riva van de Wielervelden 4-3-2020 M. Sens Open U 3
56 Rose Indy Winter’s Graceful 17-4-2018 Familie Moerkerke Open U 6
57 Senna 26-12-2019 M.B. Meijer Open ZG
58 Walske 30-11-2015 K.H. Niewold Open Absent
59 Wiegertje 30-11-2015 Wim Bijnen Open U 4
60 Wobke, Clubkampioen 2019 30-11-2015 Angeline Tijssens Open U 1
61 Gryff vom Nussbach 24-4-2019 J.E.M. Toonk-Reijmer Kampioen U 1
62 Ada of Dexters day-dream 10-6-2012 M. Venstra-Steunebrink Veteranen U 3
63 Cloudy van het Patrijzenweitje 16-11-2010 M. Sens Veteranen ZG
64 Eloise Kylie of Coopers Border 1-4-2014 Barbara van de Burgt Veteranen ZG
65 Gina vd Wielervelden 14-3-2014 Renske van Eldik Veteranen U 2
66 Mia vd Woltdonk 19-11-2008 Joop van Bokhoven Veteranen U
67 Myrthe 4-4-2008 Ilse Koekoek Veteranen U 4
68 Radipole of Rodden 18-8-2009 Monique Mannee Veteranen U 1